zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty

PrestaShop

Szafa kartotekowa Szk 302 st, format A4. Wymiary (mm) wys 1285 x szer 775 x gł 630

Szafa kartotekowa na dokumenty A4 poziomo. Ta szafa kartotekowa charakteryzuje się uniwersalnym wyglądem i niezawodnością. Wymiary (mm) wys 1285 x szer 775 x gł 630. Szuflada przystosowana na dwa rzędy teczek zawieszkowych na prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie, z zabezpieczeniem przed wypadaniem. W ofercie posiadamy też inne szafy kartotekowe na różne formaty dokumentów.

Kolor
 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Zapytaj o ten produkt

Korpus tej szafy kartotekowej wykonany jest z blachy stalowej gr. 0,8-1,5 mm, fronty szuflad z blachy gr. 1,0 mm, wieniec dolny z blachy ocynkowanej, pozostałe części szuflad z blachy gr. 0,6 mm. Centralne ryglowanie szuflad. Maksymalne obciążenie szuflady 50 kg.

 

Kolory

Przedstawione tu kolory mają jedynie na celu przybliżone ich przedstawienie. Dokładniejsze odwzorowanie barw zawiera pełna paleta kolorów RAL. Zastrzegamy sobie możliwość występowania nieznacznych odstępstw od podanych kolorów, co nie uprawnia do zgłaszania reklamacji. Zastrzegamy sobie również możliwość zmian konstrukcyjnych w wyrobach, z zachowaniem walorów użytkowych, co może nieznacznie wpływać na ich wygląd.

Szk302st-a4