zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty

Kategorie
PrestaShop

Szafa katalogowa SKT 2 - 78 szuflad. Wymiary ( wys x szer x gł ) : 1635 x 1080 x 390

Wymiary ( wys x szer x gł ) : 1635 x 1080 x 390; Wymiary wewnętrzne szuflad w mm: 65 (frontu 90) x 135 x 350. Pełny opis poniżej.

Kolor
 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Zapytaj o ten produkt

Szafka pozwala na uporządkowanie i  usystematyzowanie księgozbiorów w każdej biblioteceWyposażona jest w 78 estetycznych, z przezroczystym frontem z pleksi, wyjmowanych  szuflad na prowadnicach rolkowych, przystosowanych do skatalogowania kart o wym. 125 x 75 mm. Z zabezpieczeniem przed dowolnym wyjmowaniem kart.Korpus wykonany z blachy stalowej gr. 1,0mm malowany farbą proszkową, wytłumiony watą mineralną, pokrywa płaszcz z blachy stalowej malowanej proszkowo. Ustawiona na podstawie z profilu zamkniętego # 40 x 40 mm z regulacją wysokości ze stali nierdzewnej.

Kolory

Przedstawione tu kolory mają jedynie na celu przybliżone ich przedstawienie. Dokładniejsze odwzorowanie barw zawiera pełna paleta kolorów RAL. Zastrzegamy sobie możliwość występowania nieznacznych odstępstw od podanych kolorów, co nie uprawnia do zgłaszania reklamacji. Zastrzegamy sobie również możliwość zmian konstrukcyjnych w wyrobach, z zachowaniem walorów użytkowych, co może nieznacznie wpływać na ich wygląd.

SKT2