zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Szafy biurowe zamykane na klucz

Szafy biurowe zamykane na klucz

Brak odpowiednich zabezpieczeń

To zadziwiające, ale często zapomina się o tak prostej rzeczy, jaką jest zamek w drzwiach szafy. Pracownicy czują się swobodnie wśród ludzi, których widzą na co dzień. Nie zdają sobie z tego sprawy, że wystarczy chwila nieuwagi, a informacje, takie jak dane osobowe, mogą wpaść w niepowołane ręce. Dlatego też szczególnie zwracamy na to uwagę, polecając szafy biurowe, które posiadają zamki na klucz.

Jakie szafy biurowe wybrać?

Przede wszystkim takie, które spełniają oczekiwania Twoje i Twoich pracowników. Wygodne w użytkowaniu, pojemne, solidne, a także dopasowane do wnętrza biurowego – to cechy, którymi kierują się nasi klienci. Jeśli jednak nie mogą się zdecydować, przygotowujemy indywidualną ofertę, szytą na miarę ich potrzeb. To ważne, aby meble biurowe ułatwiały codzienną pracę, a nie na odwrót – wręcz przeszkadzały w przemieszczaniu się lub też nie spełniały swoich podstawowych funkcji.

Pancerna ochrona – czyli sejf, a metalowa szafa biurowa

Wyobraź sobie, że trzymasz w zwykłej szafie wielkie kontrakty na konkretne sumy. Czy będziesz spokojny/a, wiedząc, że Twoje biuro jest co dzień oblegane przez klientów lub pracowników? Chowając właśnie takie dokumenty w szafie zamykanej na klucz, z pewnością zyskasz spokój ducha i pewność, że są one odpowiednio strzeżone! W naszym asortymencie mebli do biura szafy i szafki posiadają zamek ryglujący w dwóch punktach drzwi. W niektórych szafach jest to zamek cylindryczny. W ten sposób, mając klucz przy sobie, chronisz cenne informację lub też przedmioty. Pamiętaj jednak, że szafy biurowe to nie sejf. Jeśli obawiasz się kradzieży naprawdę ważnych rzeczy, powinieneś zastanowić się nad zakupem szafy pancernej, która również jest dostępna w naszej ofercie. Szafy te posiadają odpowiednie certyfikaty oraz spełniają normy europejskie, które gwarantują ich skuteczność. Pierwsza klasa odporności na włamania mówi sama za siebie!

To, jak odbierają Cię klienci oraz pracownicy, może wpłynąć na Wasze przyszłe relacje. Nie pozwól, aby jedna prosta rzecz, jaką jest zamek w szafie zmieniła Twój wizerunek. Dbanie o bezpieczeństwo ważnych dokumentów będzie poświadczeniem Twojego profesjonalnego podejścia do sytuacji. Z meblami Poliński możesz być pewien, że szafy biurowe spełnią Twoje oczekiwania!

Więcej produktów i informacji na naszej stronie www.polinskimeble.pl