zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Nowość: Możliwość piętrowania szaf na rysunki i mapy

Nowość: Możliwość piętrowania szaf na rysunki i mapy

Przedstawiamy nowość, szafy do przechowywania rysunków i map z możliwością ustrawianai jedna na drugiej (piętrowania).

Szafy SRM służą do przechowywania wielkoformatowych druków graficznych, plakatów, planów historycznych, rysunków budowlanych, zdjęć, itd. Znajdują zastosowanie przede wszystkich w muzeach, urzędach i biurach architektonicznych. Doskonale zabezpieczają wielkoformatowe mapy i rysunki przed uszkodzeniem lub zniszczeniem. Dostępne są w dwóch formatach - A0, A1 oraz w dwóch wysokościach (5-szufladowe i 10-szufladowe). Pozwala to dobrać model szafki do ilości, rodzaju i formatu archiwizowanych rysunków lub map. 

Do tej pory szafy te dostępne były tylko w wersjach pojedynczych, czyli takich gdzie nie było możliwe ustawianie szaf jedna na drugiej (piętrowanie) ze względu na cechy konstrukcyjne.

Teraz jednak wprowadzone zostały do oferty szafy SRM wzmocnione, które umożliwiają piętrowanie. Dzieki temu możliwe jest zaoszczędzenie miejsca w pomieszczeniu biurowym czy magazynie. Aby zapoznać się z szafami umożliwiającymi piętrowanie, przejdź do oferty tych szaf klikając tutaj.