zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Jakie meble kupić do nowoczesnego biura?

Jakie meble kupić do nowoczesnego biura?

O wyposażeniu miejsca pracy decyduje wiele czynników. Przed zakupem odpowiednich mebli należy uwzględnić między innymi powierzchnię biura, aby jak najlepiej zagospodarować przestrzeń. Bardzo ważne jest również to, aby nie zapomnieć o komforcie pracowników, którzy z danego biura korzystają lub będą korzystać. Miejsce pracy powinno być dopasowane do ich potrzeb. Podpowiadamy jakiego rodzaju nowoczesne meble biurowe dobrać do biura, aby w pełni wykorzystać przestrzeń i nie zapomnieć przy tym o wygodzie użytkowników.

Nasze metalowe meble biurowe

W każdym biurze powinny znaleźć się nowoczesne meble biurowe ze specjalnej blachy. Oferowane przez nas metalowe meble biurowe są niezwykle trwałe i wytrzymałe. Są odporne m.in. na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć czy wysokie i niskie temperatury. Bez problemu sprawdzą się do przechowywania nawet bardzo ciężkich przedmiotów. Ponadto bardzo łatwo utrzymać je w czystości i można je często dezynfekować. Nasze nowoczesne meble biurowe są również niezwykle funkcjonalne, a także i estetyczne, więc sprawdzą się doskonale w każdym miejscu pracy.

Szafy, komody i regały do nowoczesnego biura

Szafy, komody i regały z metalu to nowoczesne meble biurowe służące do przechowywania różnego typu przedmiotów, między innymi: dokumentów, umów z klientami, projektów, danych na temat pracowników, ale nie tylko. W takich metalowych meblach biurowych pracownicy mogą przechowywać również inne niezbędne rzeczy do pracy, takie jak części do komputerów, papier do drukarki, artykułu papiernicze czy też rzeczy osobiste (takie jak kubki, opakowania z kawą czy herbatą itd.). Warto zauważyć, że w ofercie Poliński Meble znajdują się również specjalne szafy do przechowywania ubrań, które doskonale sprawdzają się podczas chłodniejszych dni. Wewnątrz nich można umieścić ubrania wierzchnie i tym samym ograniczyć liczbę wieszaków, które przy sporej liczbie osób w firmie mogą sprawić pewien kłopot.

Biurko i kontener do komfortowej pracy

Do najważniejszych mebli biurowych metalowych, jakie powinny się znaleźć w biurze, należy biurko i kontener z szufladami oraz wygodne krzesło. Podczas wyboru odpowiednich biurek należy najpierw ustalić, czego tak właściwie potrzebują pracownicy. Warto uwzględnić zakres obowiązków danych użytkowników. W wielu przypadkach wystarczy biurko o standardowych rozmiarach i zwykłym, prostokątnym blacie. Jednak jeśli pracownicy często zaglądają do dokumentów bądź wprowadzają dane z wydruków do programów komputerowych – najlepiej zdecydować się na biurka o dużych blatach, które znacznie ułatwiają pisanie na klawiaturze i umożliwiają jednoczesne przeglądanie papierów - i tym samym przyspieszają tenże proces. Natomiast osoby na stanowisku programisty mogą potrzebować na przykład dwóch monitorów do pracy, o czym również warto pamiętać. Oferowane przez nas biurka posiadają specjalne uchwyty do kabli, dzięki czemu można je w estetyczny i bezpieczny sposób ukryć. Ponadto do każdego biurka warto zakupić kontener z kilkoma szufladami bądź półkami. Pracownik może przechowywać w nim rzeczy, które musi mieć pod ręką, a także i przedmioty osobiste. W ofercie naszego sklepu można znaleźć kontenery na kółkach, które w razie potrzeby można przesunąć lub nawet przemieścić w zupełnie inne miejsce. Warto zauważyć, że im więcej kupimy mebli do przechowywania – tym lepiej. Dzięki takim rozwiązaniom całe biuro wygląda bardzo estetycznie i schludnie, gdyż wszystko jest ukryte. Ponadto, kiedy wszystko jest umieszczone na swoim miejscu łatwiej znaleźć potrzebne rzeczy.

Aranżacja biura

Powierzchnię biura warto odpowiednio zagospodarować i wykorzystać każdy jego metr. Przy wejściu do miejsca pracy powinny znajdować się szafy ubraniowe na ubrania wierzchnie. Natomiast przy każdej ścianie – biurka i / lub meble do przechowywania. W wielu nowoczesnych miejscach pracy przy ścianach znajdują się szafy, komody i regały, natomiast na środku pokoju biurka, ustawione w ten sposób, aby pracownicy nie widzieli monitorów, przy których pracują inni, co zapewnia komfortowe warunki pracy. W przypadku, gdy w biurze znajduje się sporo biurek i tym samym muszą być one ustawione jedno obok drugiego, najlepiej zastosować specjalne panele dzielące, które umożliwiają zachować odrobinę prywatności. Takie ścianki tłumią również dźwięki i pozwalają na większe skupienie podczas pracy.