zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

PrestaShop
Jakie szafki do szatni fitness?

Jakie szafki do szatni fitness?

Coraz większa moda na zdrowy tryb życia spowodowała, że kluby fitness w dużych miastach przeżywają prawdziwe oblężenie. Doprowadziło to do kumulacji dużej ilości osób nie tylko w siłowni i salach treningowych, ale także w szatniach.

Jakie zatem cechy powinna spełniać szafka w fitness clubie, by była praktyczna i estetyczna równocześnie?

Po pierwsze, powinna być ona zamykana na kluczyk lub szyfr. Pozwoli to na swobodne pozostawienia wszystkich rzeczy osobistych w szatni, bez obawy o ich utratę, w czasie poświęconym na ćwiczenia.

Kolejną ważną kwestią jest, by każda z szafek miała co najmniej dwie półki- jedna potrzebna jest by położyć torbę, a druga na ubrania. Najlepiej gdy w szafce dostępne są też wieszaki, co sprawia, że możemy powiesić nasze rzeczy, które dzięki temu nie są wymięte.

Ważne jest też, by szafki były na tyle pojemne, by zmieścić torebkę damską lub neseser męski, torbę treningową, odzież, a w okresie zimowym również płaszcz czy kurtkę.

Dobrze jest, gdy na buty przeznaczone jest dodatkowe miejsce, gdyż często są one zabrudzone błotem, wodą lub śniegiem, co powodować mogłoby zanieczyszczenie pozostałych rzeczy. Dodatkowym atutem takiej szafki jest oryginalny wygląd, który współgra z wystrojem szatni.