zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

PrestaShop
Które krzesła wybrać jeśli nasza sala konferencyjna nie jest zbyt duża?

Które krzesła wybrać jeśli nasza sala konferencyjna nie jest zbyt duża?

Sala konferencyjna jest miejscem narad i spotkań zarządu czy pracowników firmy. Przeprowadzone są tam szkolenia dla personelu oraz walne zgromadzenia.

W dużych korporacjach sale konferencyjne są pokaźnych rozmiarów, w mniejszych natomiast instytucjach znajdują się w pomieszczeniach nieopodal biur czy pokoi pracowniczych. Jeśli mamy do czynienia z taką właśnie niewielką salą konferencyjną dobrze jest skrupulatnie zaplanować wyposażenie sali.

Wybierając krzesła warto rozważyć te mniejszych rozmiarów, bez dodatkowych podpórek pod głowę czy nadgarstki. Nie dość że zajmują one mniej miejsca, to jeszcze swobodnie można ustawić je rzędami „jedne za drugimi”, co pozwala maksymalnie wykorzystać wolną przestrzeń. W trakcie narad i szkoleń często istnieje konieczność zanotowania pewnych kwestii czy danych. Jeśli w małej sali konferencyjnej nie ma miejsca na stół, wokół którego mogą usiąść słuchacze, dobrym rozwiązaniem są krzesła z rozkładanym stolikiem.

W razie konieczności pisania każdy może rozłożyć sobie blat, nie przeszkadzając zarazem osobie siedzącej obok. Dobrze też wybierać krzesła w jasnych kolorach, które sprawiają, że wnętrze wygląda przyjaźniej i cieplej, a także sprawia wrażenie większego niż w rzeczywistości.