zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Szafa metalowa do biura

Szafa metalowa do biura

Na naszym blogu możecie już przeczytać wiele na temat metalowych mebli do biura i nie tylko. W tym artykule skupimy się na szafach, które nadają się idealnie do pomieszczeń biurowych.

Duży wybór to podstawa

Poliński Meble posiada indywidualne podejście do każdego miejsca pracy, dlatego też, w swojej ofercie przygotowaliśmy szeroką gamę metalowych szaf. Dzięki temu, nasi klienci mogą wybrać odpowiednie meble, przystosowane do powierzchni biurowych.

Drzwi też mają znaczenie!

Każde parametry mogą mieć szczególne znaczenie dla pracowników. Nawet takie, które dotyczą prostych rzeczy, takich jak otwierane drzwi szafy. W naszym sklepie możecie znaleźć aż cztery ich rodzaje:

- Drzwi skrzydłowe – tradycyjne, otwierające się na zewnątrz szafy

- Żaluzjowe – składane drzwi na tak zwaną „harmonijkę” , odsłaniające wnętrze

- Przesuwane – eleganckie drzwi, chowające się za drugimi

- Chowane – drzwi, które chowają się we wnętrzu boków szafy

Zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzeby pracowników różnią się od siebie. Często słyszymy od naszych klientów, że właśnie te tradycyjne szafy zahaczają o inne meble ze względu na ich usytuowanie. Dla tych, którzy mają ograniczone miejsce pracy, polecamy szafy bez skrzydłowych drzwi. Natomiast bardziej efektownie, w takim pomieszczeniu, mogą wyglądać szafy z drzwiami chowanymi.

Nie ma miejsca na bałagan

Pojemność wyposażenia biura może być kolejną rzeczą, z jaką przyjdzie zmagać się pracodawcy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi wyboru, z łatwością można podjąć decyzję, która szafa metalowa spełni oczekiwania. W swojej ofercie, posiadamy różne rozmiary i warianty mebli metalowych.

Potrzebujesz przechować niewielką ilość segregatorów w recepcji? Wybierz szafę aktową metalową SBM 112 Primo z dwiema półkami oraz przesuwanymi drzwiami.

Chcesz uporządkować korespondencje lub kartoteki? Szafa metalowa do sortowania dokumentów Sbmk1 będzie nadawać się to tego idealnie!

A co z bezpieczeństwem?

Każda nasza szafa to solidna i mocna konstrukcja. Zabezpieczone zamkiem na klucz drzwi chronią dokumenty czy przedmioty przed niepowołanymi osobami. Możesz mieć więc pewność, że nikt nie dostanie się do poufnych informacji.

Zachęcamy do poznania całej oferty naszego asortymentu. Wierzymy, że sprostamy oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających klientów. Poliński Meble to najkrótszy czas realizacji, dopasowanie do Twoich potrzeb oraz szeroki wybór kolorów i rozmiarów.

https://polinskimeble.pl/content/43-meble-szafy-biurowe