zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Wygoda przede wszystkim

Wygoda przede wszystkim

Szwedzi słyną z dobrego dizajnu i praktycznych rozwiązań, i to właśnie oni, jako jedni z pierwszych, zaczęli korzystać na dużą skalę z proponowanego przez nas rozwiązania. Stoły z regulowanym elektrycznie blatem zostały świetnie przyjęte w szwedzkich biurach, są postrzegane jako element nie tyle istotny, co wręcz niezbędny. Szwedzi już dawno odkryli funkcjonalność i praktyczność tego mebla.

Stoły z elektrycznie regulowanym blatem są dostępne na naszym rodzimym rynku od kilku lat, dotąd jednak ich cena była dość wysoka, co spowodowane było między innymi zagraniczną produkcją. Obecnie w sprzedaży są dostępne stoły rodzimych firm, produkowane w Polsce. Co pozwoliło na zachowanie najwyższej jakości połączonej z wysokiej klasy dizajnem, przy jednoczesnym obniżeniu ceny.

Uniwersalne wzornictwo stołu, jego delikatna linia oraz lekka konstrukcja pozwalają na umieszczenie go zarówno w przestrzeni biurowej, jak i domowej. Dodatkowo posiadamy w ofercie szereg praktycznych rozwiązań, o które można uzupełnić biurko. Różnego typu organizery czy ścianki działowe, ułatwią pracę w biurze.

Nieocenionym czynnikiem, jak chodzi o regulowane blaty, jest czynnik praktyczny. Dzięki możliwości ustawienia blatu na różnej wysokości, biurko można szybko dostosować do danej potrzeby. Dzieci z łatwością mogą dopasować poziom do swojego wzrostu i wieku, stąd blat może im służyć, mimo zmiany wzrostu, przez wiele lat. Podobnie w biurze, często regulacja samego fotela jest niewystarczająca do uzyskania prawidłowej pozycji, a zachowanie kąta prostego w łokciu i kolanach, jak zalecają lekarze osobom pracującym przy biurku, niemożliwe. Co ciekawe, w Szwecji, gdzie biurka z regulacją są bardzo popularne, wiele osób decyduje się na pracę w pozycji stojącej. Jest to na pewno ciekawym urozmaiceniem w pracy, która wymaga ośmiu godzin siedzenia przed komputerem. Nic więc dziwnego, iż na regulowane elektrycznie blaty decydują się firmy, w których pracownicy spędzają cały dzień w pozycji siedzącej, głównie korporacje.

Na pewno znasz tę kłopotliwą sytuację, w której chcesz coś pokazać innym na ekranie komputera i wszyscy muszą robić skłony, żeby przyjrzeć się monitorowi z bliska? Dla kogoś zabrakło krzesła, ktoś komuś zasłania... Unikniesz takich sytuacji ustawiając komputer w miejscu dostępnym dla wszystkich. Jeżeli akurat nie możesz skorzystać z rzutnika, potrzebujesz coś szybko zaprezentować, wystarczy, że podniesiesz poziom blatu, aby każdy mógł zobaczyć to, co masz do pokazania.

Jeszcze jednym praktycznym aspektem biurka jest to, że zajmuje niewiele miejsca, a może zarówno pełnić funkcję miejsca codziennej pracy, jak i miejsca na spotkanie przy kawie czy prezentacji. Doskonale sprawdzi się także w biurze architektonicznym, gdzie pozycja stojąca i podniesiony blat zapewnią swobodę ruchu.