zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Zamykane szafy na akta i dokumenty

Zamykane szafy na akta i dokumenty

Podstawowa ochrona dokumentów w biurze

Aby móc rzetelnie wykonywać swoją biurową pracę, należy umeblować przestrzeń niezbędnymi do tego meblami, które zapewnią odpowiednią ochronę dokumentom. Jeśli w biurze są przechowywane dokumenty klientów, naturalną rzeczą jest to, że muszą być one trzymane w bezpiecznych warunkach. Jeżeli biuro odwiedzają kontrahenci, dodatkowym atutem będzie profesjonalny wygląd świadczący o jakości świadczonych usług. Klient także utwierdzi się w przekonaniu, że nikt inny nie będzie miał wglądu do materiałów, które nam powierza. To ważny bardzo istotny element w budowaniu relacji - zaufanie. Jeśli masz problem z wyborem konkretnych modeli, chętnie opowiemy więcej na temat zamykanych szafach aktowych.

Różne wielkości szaf aktowych

Przede wszystkim należy określić wielkość potrzebnych szaf. To ważne, aby wielkość szuflad czy półek, były przystosowane do danego formatu. Jeśli uważasz, że w Twoim biurze znajduje się mała ilość takich dokumentów, które potrzebowałyby bezpiecznego miejsca, warto zastanowić się nad szafą kartotekową na dokumenty o standardowym formacie A4. Są to minimum dwie wysuwane szuflady, idealnie dopasowane do podwieszanych teczek. Jeśli stwierdzisz, że do Twojej firmy wpływa więcej dokumentów o treści, która powinna być chroniona, zastanów się nad szafami z większą ilością szuflad. Posiadamy wiele różnych wariantów szaf aktowych, żeby umożliwić każdemu przedsiębiorcy wybór optymalnego rozwiązania.

Korzystasz z tradycyjnej poczty?

Czasem przechowywanie korespondencji firmowej jest nieuniknione. W firmach, w których wysyła się więcej listów z poufnymi danymi, warto zaopatrzyć się w szafę przystosowaną do formatów kopert B5. To gwarancja nie tylko bezpieczeństwa, ale także porządku w korespondencji.

Bezpieczeństwo przede wszystkim – co daje taką gwarancję?

Nasze szafy aktowe zostały wyposażone w zamek ryglujący każdą szufladę czy drzwi. Zamek ten zamyka się za pomocą klucza, który pasuje tylko do jednego zamka. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nikt niepożądany nie będzie miał dostępu do danych formalności.

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy doborze szafy aktowej?

Firma Poliński, specjalizuje się w meblach biurowych i posiada w swojej ofercie wiele różnych formatów oraz kolorów szaf aktowych. Dzięki czemu możesz wybrać taką, która pasuje do wystroju wnętrza, bez obawy, że metalowa konstrukcja będzie rzucać się w oczy. Równie ważne mogą okazać się potrzeby Twoich pracowników, spytaj o ich potrzeby.

Zobacz naszą pełną ofertę szaf kartotekowych z zamkami tutaj.