Pojemniki do segregacji odpadów

KONTAKT

Masz pytanie? Napisz do nas.

Pojemnik do sortowania odpadów MPO 01k (pojedynczy z koszem). Wymiary w mm (wys x szer x gł): 1220 x 400 x 450 Zobacz większe

Pojemnik do sortowania odpadów MPO 01k (pojedynczy z koszem). Wymiary w mm (wys x szer x gł): 1220 x 400 x 450

Nowy produkt

Wymiary (wys x szer x gł): 1220 x 400 x 450 mm. 

Wyposażenie:

-1 kosz

Dokładniejszy opis poniżej.

Więcej szczegółów

Cena
Wyślij zapytanie o cenę na adres kontakt@polinski.eu

Chcesz zamówić: kliknij tutaj

Więcej informacji

Pojemnik przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, na odpady typu: plastik, papier, szkło itp. Korpus wykonany jest z blachy stalowej 0,8-1 mm malowany proszkowo farbą strukturalną. Samozamykające się pokrywy zapobiegają wydzielaniu się nieprzyjemnych zapachów.Pojemniki przystosowane na worki o pojemności 120 litrów lub na metalowe (ocynkowane) pojemniki. Drzwi skrzydłowe zamykane na zamek obrotowy z możliwością zamknięcia na kłódkę. Na worki dostosowana jest wysuwana rama na prowadnicach kulkowych.

Kolory

Przedstawione tu kolory mają jedynie na celu przybliżone ich przedstawienie. Dokładniejsze odwzorowanie barw zawiera pełna paleta kolorów RAL. Zastrzegamy sobie możliwość występowania nieznacznych odstępstw od podanych kolorów, co nie uprawnia do zgłaszania reklamacji. Zastrzegamy sobie również możliwość zmian konstrukcyjnych w wyrobach, z zachowaniem walorów użytkowych, co może nieznacznie wpływać na ich wygląd.