Meble medyczne

KONTAKT

Masz pytanie? Napisz do nas.

Szafka przyłóżkowa z regulowanym, obrotowym blatem, na kółkach SZL 201. Wymiary w mm (wys x szer x gł): 800 x 610 x 420 Zobacz większe

Szafka przyłóżkowa z regulowanym, obrotowym blatem, na kółkach SZL 201. Wymiary w mm (wys x szer x gł): 800 x 610 x 420

Nowy produkt

Wymiary w mm (wys x szer x gł): 800 x 610 x 420; waga 24 kg. Szafka przyłóżkowa wyposażona w szufladę, w drzwiach szafki uchwyt i zatrzask magnetyczny. Szafka symetryczna – szuflada i szafka otwierają się z obu stron. Blaty z powłoką melaminową białą.

Więcej szczegółów

Cena
Wyślij zapytanie o cenę na adres kontakt@polinski.eu

Chcesz zamówić: kliknij tutaj

Więcej informacji

 Kółka umożliwiają łatwe przemieszczanie szafki, a blokada dwóch z nich zabezpiecza przed niepożądanym przemieszczaniem się szafki. Blat z regulowaną wysokością położenia oraz możliwością swobodnego obrotu, wysunięcia i położenia.

 

Kolory

Przedstawione tu kolory mają jedynie na celu przybliżone ich przedstawienie. Dokładniejsze odwzorowanie barw zawiera pełna paleta kolorów RAL. Zastrzegamy sobie możliwość występowania nieznacznych odstępstw od podanych kolorów, co nie uprawnia do zgłaszania reklamacji. Zastrzegamy sobie również możliwość zmian konstrukcyjnych w wyrobach, z zachowaniem walorów użytkowych, co może nieznacznie wpływać na ich wygląd.