Strona główna

KONTAKT

Masz pytanie? Napisz do nas.

Szafa katalogowa SKT 1 - 49 szuflad. Wymiary ( wys x szer x gł ) : 1645 x 1150 x 390

Nowy produkt

Wymiary ( wys x szer x gł ) : 1645 x 1150 x 390; Wymiary wewnętrzne szuflad w mm: 95 (frontu 190) x 120 x 350. Pełny opis poniżej.

Więcej szczegółów

Cena
Wyślij zapytanie o cenę na adres kontakt@polinski.eu

Chcesz zamówić: kliknij tutaj

Więcej informacji

Szafka pozwala na uporządkowanie i usystematyzowanie księgozbiorów w każdej bibliotece. Wyposażona jest w 49 estetycznych, z przezroczystym frontem z pleksi, wyjmowanych  szuflad na prowadnicach rolkowych, przystosowanych do skatalogowania kart o wym. 110 x 170 mm. Z zabezpieczeniem przed dowolnym wyjmowaniem kart.Korpus wykonany z blachy stalowej gr. 1,0mm malowany farbą proszkową, wytłumiony watą mineralną, pokrywa płaszcz z blachy stalowej malowanej proszkowo. Ustawiona na podstawie z profilu zamkniętego # 40 x 40mm z regulacją wysokości  ze stali nierdzewnej.  

Kolory

Przedstawione tu kolory mają jedynie na celu przybliżone ich przedstawienie. Dokładniejsze odwzorowanie barw zawiera pełna paleta kolorów RAL. Zastrzegamy sobie możliwość występowania nieznacznych odstępstw od podanych kolorów, co nie uprawnia do zgłaszania reklamacji. Zastrzegamy sobie również możliwość zmian konstrukcyjnych w wyrobach, z zachowaniem walorów użytkowych, co może nieznacznie wpływać na ich wygląd.