zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty

Kategorie
PrestaShop

Od lat zajmujemy się dostarczaniem mebli biurowych do naszych klientów instytucjonalnych. Przez ten czas zdobyliśmy uznanie za dobrej jakości usługi i produkty. Będzie nam bardzo miło powitać w gronie naszych klientów również i Państwa.

Typy organizacji które obsługujemy:

○ Administracja publiczna

○ Placówki oświatowe

○ Biura

○ Zakłady produkcyjne

○ Centra sportowe

○ Gabinety lekarskie

○ Centra medyczne

Nasze mocne strony:

○ Wszystkie rodzaje mebli - meble płytowe, meble metalowe, krzesła i fotele, meble na wymiar

○ Kompleksowe wyposażanie obiektów

○ Szybka dostawa

○ Atrakcyjne ceny

○ Elastyczność

○ Darmowy montaż mebli biurowych

○ Projekty aranżacji wnętrz

○ Ładne i nowoczesne rozwiązania

Problemy jakie rozwiązujemy:

○ Niewielki budżet klienta na wyposażenie - udzielamy rabatów a wszystkie produkty z naszej oferty dostępne są w leasingu lub systemie ratalnym

○ Potrzeba kompleksowego wyposażenia obiektu przez jednego wykonawcę - dostarczamy kompleksowe wyposażenie meblowe. Dzięki szerokiej ofercie i wszystkim rodzajom mebli, jesteśmy w stanie kompleksowo i całościowo wyposażyć każdy obiekt.

○ Potrzeba mebli ergonomicznych i przyjaznych dla zdrowia pracowników - w ofercie dostępne są biurka z elektrycznie regulowaną wysokością blatu, przy których można pracować na stojąco lub na siedząco. Oprócz tego dostępne są też specjalnie profilowane fotele.

○ Potrzeba szybkiego dostarczenia wyposażenia w związku z rozwojem firmy klienta - dzięki utrzymywanym stanom magazynowym, najczęściej jesteśmy w stanie dostarczyć meble w krótkim czasie.

○ Potrzeba dostarczenia mebli o nietypowych wymiarach - jesteśmy w stanie wykonać dowolne meble biurowe, hotelowe czy kawiarniane.