Produkty

KONTAKT

Meble biurowe i meble metalowe Poliński

Masz pytanie? Napisz do nas.

Meble biurowe

Meble do pokoju biurowego, open space - kompleksowo wyposażamy obiekty biurowe

Na tej stronie prezentujemy meble biurowe wchodzące w skład wyposażenia meblowego większości biur. Wyposażamy zarówno bardzo duże powierzchnie biurowe liczące tysiące stanowisk roboczych, jak też małe biura. Niezależnie od wielkości wyposażanego biura, montaż dostarczanych przez nas mebli biurowych zawsze jest darmowy. Dostarczamy meble biurowe we wskazane miejsce, montujemy je, ustawiamy i opuszczamy lokalizację gotową do przyjęcia pracowników. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją poniżej.

Meble biurowe Svenbox

Opisy cech charakterystycznych poszczególnych systemów mebli biurowych.

  • Meble biurowe Svenbox VIK_C to biurka o konstrukcji płytowej składające się ze stabilnej podstawy oraz grubego blatu zabezpieczonego obrzeżem PVC 2mm, kóre daje gwarancje wieloletniej trwałości. Użyte do produkcji materiały pochodzą od uznanych dostawców oraz posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty zgodne z europejskimi standardami.
  • Meble biurowe Svenbox EKO_C to biurka o konstrukcji płytowej składające się z solidnej podstawy oraz grubego blatu zabezpieczonego obrzeżem PVC 2mm, które daje gwarancje wieloletniej trwałości. Użyte do produkcji materiały pochodzą od uznanych dostawców oraz posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty zgodne z europejskimi standardami.
  • Meble gabinetowe Svenbox ECHO to wygoda, styl i elegancja. Idealnie sprawdzają się w gabinecie, gdzie liczy się prezencja, ale również trwałość, wygoda i ergonomia
  • Meble biurowe Svenbox Invest VIK_I to system biurek na prostym stelażu, bardzo popularnych we współczesnym biurze. Mnogość elementów oraz modułowość, powodują, że mamy do dyspozycji wiele możliwości konfiguracji stanowisk pracy.
  • Meble biurowe Svenbox Invest EKO_I to klasyczne wzornictwo połączone trwałością i wygodą pracy. Szeroki wybór elementów, pozwala na łączenie i tworzenie wszelkiego rodzaju zestawów. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami aranżacji oraz z cennikiem.
  • Biurka z regulowaną wysokością blatu DRIVE - wprowadzona regulacja wysokości daje możliwości dostosowania biurka do wzrostu użytkownika zapewniając maksymalną wygodę pracy i prawidłową postawę ciała. Wielogodzinna praca przy komputerze może prowadzić do różnego rodzaju schorzeń kręgosłupa. Dzięki odpowiedniemu ustawieniu wysokości biurka, czyni pracę wygodną, zdrową i bezpieczną.
  • Meble biurowe Svenbox Invest ART_I to system bardzo popularny, charakteryzujący się klasycznym wzornictwem oraz wielką trwałością. Dzięki modułowości systemu, mamy możliwość tworzenia dowolnych konfiguracji i zestawów.
  • Meble biurowe Svenbox ART_C to dwustanowiskowe układy biurek oparte na wspólnym stelażu z wygodnym kontenerem dają swobodę ruchu oraz łatwy dostęp do dokumentów. Poduszki z miękkiej płyty HDF pokryte tkaniną mocowane na panelach tworzą prawidłowy akustyczny klimat w pomieszczeniach.
  • Meble biurowe OGI - Dobrze zorganizowane miejsce pracy ułatwia szybką wymianę informacji i ułatwia pracę w zespole. System zapewnia tworzenie ciekawych kompozycji kolorystycznych z płyty, tkaniny i metalu. Modułowość systemu umożliwia tworzenie prostych rozwiązań wielostanowiskowych miejsc pracy. Szafy i regały z dzwiami przesuwnymi i żaluzjowymi są doskonałym rozwiązaniem zwłaszcza w pomieszczeniach o małych powierzchniach użytkowych.