Produkty

KONTAKT

Meble biurowe i meble metalowe Poliński

Masz pytanie? Napisz do nas.

Meble metalowe

Meble metalowe do szatni pracowniczej i sportowej, meble warsztatowe, medyczne, regały metalowe do magazynu - kompleksowo wyposażamy obiekty komercyjne

Prezentujemy meble metalowe będące wyposażeniem meblowym większości firm i instytucji, biur, szkół, szatni pracowniczych i sportowych, warsztatów, magazynów. Wyposażamy zarówno bardzo duże obiekty liczące tysiące metrów kwadratowych, jak również obiekty małe. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją poniżej.

Szafy metalowe aktowe na segregatorySzafy kartotekowe, meble metalowe
Szafy socjalne, szafy ubranioweSzafy skrytkowe
Meble sportoweMeble szkolne
Meble warsztatoweMeble medyczne
Szafy ognioodporne do materiałów niebezpiecznychSzafy gospodarcze
Regały metalowe do magazynuSzafy na laptopy i tablety
Szafy na rysunki i mapy

.

Meble metalowe 

Opisy cech charakterystycznych poszczególnych systemów mebli metalowych.

Szafy metalowe na segregatory - dostępne są z drzwiami skrzydłowymi, żaluzjowymi, chowanymi, przesuwnymi. Umożliwiają przechowywanie segregatorów. Szafy te zamykane są na kluczyk.

Szafy metalowe kartotekowe - dostępne są na dokumenty w formatach: A6, A5, A4, A3. Zamykane na kluczyk z ryglowaniem wszystkich szuflad.

Szafy metalowe socjalne - są to szafy ubraniowe stosowane w szatniach pracowniczych i w szatniach sportowych. Dostępne jest wiele modeli i rozmiarów szaf. Każda szafka zamykana jest na kluczyk i dostępna jest w wersji na nóżkach, bez nóżek lub z ławeczką.

Meble metalowe sportowe - wiele rodzajów szaf mebli stosowanych w szatniach sportowych. Dostępne są również najpopularniejsze szafy z dwoma schowkami w pionie.

Meble szkolne - dostępne są szafy metalowe do szatni szkolnych i przedszkolnych, jak również szafy metalowe do przechowywania pomocy naukowych w klasach lub na korytarzach. Oprócz tego, wyposażenie pokoju nauczycielskiego oraz pomieszczenia socjalnego i pomieszczenia gospodarczego.

Meble warsztatowe - bardzo szeroki wybór mebli warsztatowych a w tym wiele rodzajów szaf metalowych warsztatowe, stoły warsztatowe, wózki narzędziowe i inne.

Meble medyczne - podstawowe wyposażenie gabinetu medycznego. Szafy lekarskie, biurka lekarskie, szafki wiszące i inne.

Regały metalowe do magazynu - są niezbędnym wyposażeniem każdego magazynu jak również warsztatu. Wiele rodzajów oraz wymiarów regałów metalowych.

Szafy metalowe gospodarcze - niezbędne wyposażenie każdego pomieszczenia gospodarczego. Przystosowane do przechowywania chemii gospodarczej, szczotek, mioteł i innych narzędzi.