Produkty

KONTAKT

Masz pytanie? Napisz do nas.

Meble metalowe, szafy metalowe

Meble metalowe do szatni pracowniczej i sportowej, meble warsztatowe, medyczne, regały metalowe do magazynu - kompleksowo wyposażamy obiekty komercyjne

Prezentujemy meble metalowe będące podstawowym wyposażeniem meblowym większości firm i instytucji, biur, szkół, szatni pracowniczych i sportowych, warsztatów, magazynów. Wyposażamy zarówno bardzo duże obiekty, o powierzchniach liczących tysiące metrów kwadratowych, jak również obiekty dużo mniejsze, a nawet pojedyncze pomieszczenia. Obsługujemy m.in. podmioty administracji publicznej, biura, zakłady produkcyjne, gabinety lekarskie, placówki oświatowe. Zastanawiasz się, czy w naszej ofercie znajdziesz produkty spełniające Twoje wymagania? Metalowe meble wcale nie muszą być nudne i szare! Poznaj naszą propozycję i urządź z nami nowoczesne pomieszczenie. Posiadamy różnorodne meble, spełniające najwyższe standardy, o różnych wymiarach.

W naszej ofercie znajduje wiele pozycji asortymentowych - między innymi są to szafki metalowe, szafki ubraniowe, regały magazynowe, warsztatowe szafy biurka, szafy kartotekowe - wszystkie nasze biurowe meble charakteryzują się estetyką wykonania, jakością oraz ergonomią. Dostarczamy rozwiązania, odpowiadające potrzebom klientów oraz warunkom pracy.

Cenimy sobie profesjonalizm oraz elastyczność, a zadowolenie klienta jest dla nas niezwykle ważne, dlatego zawsze oferujemy najbardziej dopasowane do potrzeb rozwiązania, z takim samym zaangażowaniem realizując każde zlecenie.

Meble biurowe, a może metalowa szafka? Zobacz pełną ofertę! Proponujemy konkurencyjne ceny oraz produkty najwyższej jakości. Wybierając nasze usługi masz pewność rzetelnej i solidnej realizacji zlecenia.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją naszej firmy, przedstawioną poniżej.

Szafy metalowe aktowe na segregatorySzafy kartotekowe, meble metalowe
Szafy socjalne, szafy ubranioweSzafy skrytkowe
Meble sportoweMeble szkolne
Meble warsztatoweMeble medyczne
Szafy ognioodporne do materiałów niebezpiecznychSzafy gospodarcze
Regały metalowe do magazynuSzafy na laptopy i tablety
Szafy na rysunki i mapy

.

Meble metalowe 

Opisy cech charakterystycznych poszczególnych systemów mebli metalowych.

Szafy na segregatory - te meble metalowe dostępne są z drzwiami skrzydłowymi, żaluzjowymi, chowanymi, przesuwnymi. Umożliwiają przechowywanie segregatorów. Szafa na segregatory zamykana jest na kluczyk.

Szafy kartotekowe - dostępne są na dokumenty w formatach: A6, A5, A4, A3. Szafa metalowa na dokumenty zamykana jest na kluczyk z ryglowaniem wszystkich szuflad.

Szafy socjalne - są to szafy ubraniowe, stosowane w szatniach pracowniczych i w szatniach sportowych. Dostępnych jest wiele modeli i rozmiarów socjalnych szaf metalowych. Każda szafa jest zamykana na kluczyk i dostępna w trzech wersjach: na nóżkach, bez nóżek lub z ławeczką.

Meble metalowe sportowe - w szatniach sportowych często stosowane są metalowe meble. W naszej ofercie dostępne są również bardzo popularne i często wybierane.

Meble szkolne - u nas dostępne są szafy metalowe do szatni szkolnych i przedszkolnych, jak również szafy do przechowywania pomocy naukowych w klasach lub na korytarzach. Oprócz tego, posiadamy w ofercie meble biurowe do wyposażenia pokoju nauczycielskiego oraz pomieszczenia socjalnego i pomieszczenia gospodarczego.

Meble warsztatowe - w ofercie posiadamy różne meble warsztatowe, w tym wiele rodzajów szaf metalowych warsztatowych, stoły warsztatowe, wózki narzędziowe i inne.

Meble medyczne - to podstawowe wyposażenie gabinetu medycznego oraz przychodni. Szafy metalowe lekarskie, biurka lekarskie, szafki wiszące i inne - wszystkie te meble oferuje nasza firma.

Regały metalowe do magazynu - są niezbędnym wyposażeniem każdego magazynu, jak również warsztatu. Posiadamy wiele rodzajów oraz wymiarów regałów metalowych.

Szafy gospodarcze - szafka metalowa to nieodzowny element wyposażenia pomieszczeń gospodarczych. Meble metalowe przystosowane są do przechowywania różnych przedmiotów na przykład chemii gospodarczej, szczotek, mioteł i innych narzędzi.