zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Szafy metalowe aktowe i kartotekowe, szafy BHP, warsztatowe, medyczne - kompleksowo wyposażamy obiekty komercyjne

W naszym sklepie PolinskiMeble.pl zapewniamy kompleksowe wyposażenie biur, szatni, gabinetów lekarskich, archiwów, garaży, zakładów pracy, szkół oraz siłowni czy basenów. Posiadamy szeroką ofertę najwyższej jakości mebli metalowych, które sprawdzą się dosłownie wszędzie. Metalowe meble charakteryzują się solidnym wykonaniem, wytrzymałością, funkcjonalnością oraz estetycznym wyglądem.

Wyślij zapytanie ofertowe

Szafy metalowe skrytkowe Szafy ognioodporne na materiały niebezpieczne
Szafy metalowe socjalne BHP ubraniowe Szafki BHP w kształcie litery L
Szafy metalowe aktowe na dokumenty Szafy kartotekowe metalowe
Meble warsztatowe Szafy na komputer przemysłowy
Szafy na laptopy Szafa na tablety
Meble medyczne Szafy gospodarcze
Szafy na rysunki i mapy Regały metalowe
Szafy na odzież brudną i czystą, brudowniki

Meble metalowe 

Opisy cech charakterystycznych poszczególnych systemów mebli metalowych.

Szafy aktowe - te meble metalowe dostępne są z drzwiami skrzydłowymi, żaluzjowymi, chowanymi, przesuwnymi. Umożliwiają przechowywanie segregatorów. Szafa na segregatory zamykana jest na kluczyk.

Szafy kartotekowe - dostępne są na dokumenty w formatach: A6, A5, A4, A3. Szafa metalowa na dokumenty zamykana jest na kluczyk z ryglowaniem wszystkich szuflad.

Szafy socjalne - są to szafy ubraniowe, stosowane w szatniach pracowniczych i w szatniach sportowych. Dostępnych jest wiele modeli i rozmiarów socjalnych szaf metalowych. Każda szafa jest zamykana na kluczyk i dostępna w trzech wersjach: na nóżkach, bez nóżek lub z ławeczką.

Meble szkolne - u nas dostępne są szafy metalowe do szatni szkolnych i przedszkolnych, jak również szafy do przechowywania pomocy naukowych w klasach lub na korytarzach. Oprócz tego, posiadamy w ofercie meble biurowe do wyposażenia pokoju nauczycielskiego oraz pomieszczenia socjalnego i pomieszczenia gospodarczego.

Meble warsztatowe - w ofercie posiadamy różne meble warsztatowe, w tym wiele rodzajów szaf metalowych warsztatowych, stoły warsztatowe, wózki narzędziowe i inne.

Meble medyczne - to podstawowe wyposażenie gabinetu medycznego oraz przychodni. Szafy metalowe lekarskie, biurka lekarskie, szafki wiszące i inne - wszystkie te meble oferuje nasza firma.

Regały metalowe do magazynu - są niezbędnym wyposażeniem każdego magazynu, jak również warsztatu. Posiadamy wiele rodzajów oraz wymiarów regałów metalowych.

Szafy gospodarcze - szafka metalowa to nieodzowny element wyposażenia pomieszczeń gospodarczych. Meble metalowe przystosowane są do przechowywania różnych przedmiotów na przykład chemii gospodarczej, szczotek, mioteł i innych narzędzi.

Gwarancja jakości

Oferujemy nowoczesne meble metalowe, które z pewnością posłużą bez zarzutu przez wiele długich lat. Nasze meble są wykonane ze specjalnej blachy, która charakteryzuje się dużą trwałością i wytrzymałością, a także odpornoscią na uszkodzenia mechaniczne czy substancje chemiczne. Już na etapie produkcji dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć najlepsze rozwiązania do zadań specjalnych. Korzystamy ze środków, które skutecznie zabezpieczają meble między innymi przed działaniem korozji. Nasze meble mogą być ustawiane nawet w ciemnych, zimnych i wilgotnych, a także i często wietrzonych pomieszczeniach. Tego rodzaju meble bardzo łatwo również utrzymać w czystości. Nie rdzewieją, więc można w ich przypadku stosować standardowe płyny do czyszczenia i wodę, a także środki do dezynfekcji powierzchni. Z powodzeniem można je umieścić w archiwach czy różnego rodzaju zakładach pracy.

Zastosowanie mebli metalowych

Odpowiednio wyposażone pomieszczenie w miejscu pracy w wielu branżach podnosi komfort pracowników, ogólne bezpieczeństwo oraz jakość wykonywanych usług. Meble wykonane z metalu mają pewną przewagę nad tradycyjnymi drewnianymi rozwiązaniami - nowoczesne meble metalowe są od nich o wiele trwalsze, są zdecydowanie bardziej wytrzymałe i odporne na działanie wielu czynników zewnętrznych. Warto również zauważyć, że takie meble są również bardzo łatwe w czyszczeniu oraz dezynfekcji, dlatego doskonale nadają się wszędzie tam, gdzie szybko mogą ulec zabrudzeniu (warsztat, garaż) lub gdzie należy często dezynfekować pomieszczenie (gabinety lekarskie, sale zabiegowe).

Nasza oferta

Posiadamy w sprzedaży meble metalowe różnego typu, takie jak biurka, stoliki, szafy, szafki, regały, a nawet stojaki do kroplówek czy parawan oraz stół rehabilitacyjny (tak zwana kozetka) do szpitali czy gabinetów medycznych. Oferowane przez nas meble sprawdzą się w każdym miejscu pracy, w także i w domu prywatnym oraz garażu. Nasze szafy metalowe zamykane z zamkami to najbezpieczniejsze rozwiązanie w przypadku, gdy zaistnieje potrzeba przechowywania dokumentów, akt, kartotek, projektów (na przykład projektów architektonicznych, szkiców czy map) czy leków i nie tylko. Oferowane przez nas szafy metalowe mogą zostać wyposażone w specjalne zamki otwierane kluczem. Drzwi takiej szafy mogą być przeszklone lub nie. Posiadamy także solidne biurka, które wpływają na wygodę pracy. Natomiast szafki socjalne sprawdzą się doskonale w szatniach oraz pomieszczeniach socjalnych. W naszej szerokiej ofercie można również znaleźć szafki szkolne oraz szafki do klubów sportowych. Posiadamy także szafy skrytkowe, szafy ognioodporne na niebezpieczne materiały, meble warsztatowe, którymi można wyposażyć cały zakład pracy lub osobisty garaż, szafy na komputer przemysłowy, a także i szafy do przechowywania laptopów czy tabletów. W naszej ofercie można również znaleźć specjalne meble medyczne do gabinetów lekarskich i sal zabiegowych, szafy gospodarcze, w których można przechowywać niezbędne narzędzia pracy czy środki higieniczne, a także regały metalowe, które pozwalają wykorzystać maksymalnie przestrzeń każdego magazynu.