zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Szafy metalowe aktowe i kartotekowe, szafy BHP, warsztatowe, medyczne - kompleksowo wyposażamy obiekty komercyjne

Prezentujemy szafy metalowe będące podstawowym wyposażeniem meblowym większości firm i instytucji, biur, szkół, szatni pracowniczych i sportowych, warsztatów, magazynów. Wyposażamy zarówno bardzo duże obiekty, o powierzchniach liczących tysiące metrów kwadratowych, jak również obiekty dużo mniejsze, a nawet pojedyncze pomieszczenia. Obsługujemy m.in. podmioty administracji publicznej, biura, zakłady produkcyjne, gabinety lekarskie, placówki oświatowe.

Wyślij zapytanie ofertowe

Szafy metalowe skrytkowe Szafy ognioodporne na materiały niebezpieczne
Szafy metalowe socjalne BHP ubraniowe Szafki BHP w kształcie litery L
Szafy metalowe aktowe na dokumenty Szafy kartotekowe metalowe
Meble warsztatowe Szafy na komputer przemysłowy
Szafy na laptopy Szafa na tablety
Meble medyczne Szafy gospodarcze
Szafy na rysunki i mapy Regały metalowe
Szafy na odzież brudną i czystą, brudowniki

Meble metalowe 

Opisy cech charakterystycznych poszczególnych systemów mebli metalowych.

Szafy aktowe - te meble metalowe dostępne są z drzwiami skrzydłowymi, żaluzjowymi, chowanymi, przesuwnymi. Umożliwiają przechowywanie segregatorów. Szafa na segregatory zamykana jest na kluczyk.

Szafy kartotekowe - dostępne są na dokumenty w formatach: A6, A5, A4, A3. Szafa metalowa na dokumenty zamykana jest na kluczyk z ryglowaniem wszystkich szuflad.

Szafy socjalne - są to szafy ubraniowe, stosowane w szatniach pracowniczych i w szatniach sportowych. Dostępnych jest wiele modeli i rozmiarów socjalnych szaf metalowych. Każda szafa jest zamykana na kluczyk i dostępna w trzech wersjach: na nóżkach, bez nóżek lub z ławeczką.

Meble szkolne - u nas dostępne są szafy metalowe do szatni szkolnych i przedszkolnych, jak również szafy do przechowywania pomocy naukowych w klasach lub na korytarzach. Oprócz tego, posiadamy w ofercie meble biurowe do wyposażenia pokoju nauczycielskiego oraz pomieszczenia socjalnego i pomieszczenia gospodarczego.

Meble warsztatowe - w ofercie posiadamy różne meble warsztatowe, w tym wiele rodzajów szaf metalowych warsztatowych, stoły warsztatowe, wózki narzędziowe i inne.

Meble medyczne - to podstawowe wyposażenie gabinetu medycznego oraz przychodni. Szafy metalowe lekarskie, biurka lekarskie, szafki wiszące i inne - wszystkie te meble oferuje nasza firma.

Regały metalowe do magazynu - są niezbędnym wyposażeniem każdego magazynu, jak również warsztatu. Posiadamy wiele rodzajów oraz wymiarów regałów metalowych.

Szafy gospodarcze - szafka metalowa to nieodzowny element wyposażenia pomieszczeń gospodarczych. Meble metalowe przystosowane są do przechowywania różnych przedmiotów na przykład chemii gospodarczej, szczotek, mioteł i innych narzędzi.