Produkty

KONTAKT

Masz pytanie? Napisz do nas.

Blog

Artykuły i ciekawostki na temat mebli biurowych oraz wyposażenia specjalistycznego jak meble medyczne, meble warsztatowe. Dzielimy się wskazówkami na temat użytkowania wyposażenia, pomysłami i innymi ciekawostkami. Znajdziecie tu również informacje i nowości z firmy.

Szafy biurowe zamykane na klucz

Szafy biurowe zamykane na klucz

Przyjmujesz w biurze dużo osób? Twoja firma posiada licznych klientów? Z pewnością posiadasz mnóstwo dokumentów, na których zamieszczone są dane osobowe ludzi, którzy Cię odwiedzają. Czy wystarczająco dobrze dbasz o ich bezpieczeństwo?

Tanie szafy metalowe na dokumenty

Tanie szafy metalowe na dokumenty

Funkcjonalne wyposażenie przestrzeni, to klucz do przyjaznej atmosfery i efektywnej pracy. Pojemne i wygodne w użytkowaniu meble z pewnością poprawią komfort pracy. Odpowiedzią na te potrzeby będą szafy metalowe na dokumenty.

Solidne szafy biurowe na akta i dokumenty

Solidne szafy biurowe na akta i dokumenty

Solidne – znaczy wytrzymałe. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w metalowe szafy biurowe.

Szafa metalowa do biura

Szafa metalowa do biura

Na naszym blogu możecie już przeczytać wiele na temat metalowych mebli do biura i nie tylko. W tym artykule skupimy się na szafach, które nadają się idealnie do pomieszczeń biurowych.

Szafa metalowa we wnętrzach usługowych

Szafa metalowa we wnętrzach usługowych

Każdy lokal usługowy rządzi się swoimi prawami i tylko przedsiębiorca może mieć o tym pojęcie. Dlatego też jesteśmy otwarci na rozmowę o potrzebach danej przestrzeni i zgodnie z tym pomagamy dopasować odpowiednie meble tak, by jak najlepiej spełniły swoją funkcję.

Meble metalowe - dobry sposób na przechowywanie

Meble metalowe - dobry sposób na przechowywanie

W dzisiejszych czasach mamy spory wybór, jak chodzi o meble. Zmieniają się trendy, rodzaje materiałów, z których są zrobione. Jedna rzecz jednak nadal pozostaje bez zmian. W miejscu pracy najważniejszy jest porządek oraz bezpieczeństwo. Myślisz, że chroniąc zdrowie i życie Twoich pracowników, klientów czy podopiecznych, robisz wszystko by zapewnić im bezpieczeństwo?

Szafki BHP - przydatne w zakładzie pracy

Szafki BHP - przydatne w zakładzie pracy

Prowadzimy sprzedaż szaf do szatni, z uwzględnieniem różnorakich potrzeb naszych klientów. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę kolorów oraz układów pozwalających na dowolną aranżację. Poniżej wyszczególniliśmy kilka rodzajów szafek BHP, które podzieliliśmy ze względu na ich układ.

Szafy metalowe – rodzaje

Szafy metalowe – rodzaje

Regały, szafy zamykane z przesuwanymi drzwiami, szafki pod biurko, szafy aktowe – to tylko kilka rodzajów, które posiadamy w naszej ofercie. Czym się różnią? Jakie mają zastosowanie? Piszemy w tym artykule.

 

Szafy socjalne dla pracowników

Szafy socjalne dla pracowników

Wyobraź sobie zakład pracy, gdzie pracuje 200 osób. Co zazwyczaj w takim zakładzie powinno się znajdować? Prócz pomieszczenia socjalnego, w którym można spokojnie zjeść podczas przerwy, oczywiście najważniejszy element to szatnia.

Meble metalowe do biura - jakie wybrać?

Meble metalowe do biura - jakie wybrać?

Urządzając wnętrza biurowe często stajemy przed trudnym pytaniem jakie meble wybrać? Przede wszystkim powinniśmy zastanowić się, które będą najbardziej użyteczne i zaspokoją potrzeby nasze i osób, które będą się w tej przestrzeni pojawiać. W zależności od tego, czy powierzchnia biurowa, do której szukamy mebli jest mała czy większa, wybór będzie nieco inny. W pierwszym przypadku trzeba uważać, aby wybrane wyposażenie nie było zbyt duże i nie zajmowało niepotrzebnie cennego miejsca, w drugim przypadku wielkość mebli nie jest kwestią kluczową.

Zamykane szafy na akta i dokumenty

Zamykane szafy na akta i dokumenty

Aby móc rzetelnie wykonywać swoją biurową pracę, należy umeblować przestrzeń niezbędnymi do tego meblami, które zapewnią odpowiednią ochronę dokumentom. Jeśli w biurze są przechowywane dokumenty klientów, naturalną rzeczą jest to, że muszą być one trzymane w bezpiecznych warunkach. Jeżeli biuro odwiedzają kontrahenci, dodatkowym atutem będzie profesjonalny wygląd świadczący o jakości świadczonych usług. Klient także utwierdzi się w przekonaniu, że nikt inny nie będzie miał wglądu do materiałów, które nam powierza. To ważny bardzo istotny element w budowaniu relacji - zaufanie. Jeśli masz problem z wyborem konkretnych modeli, chętnie opowiemy więcej na temat zamykanych szafach aktowych.

Szafki BHP - funkcje i przeznaczenie

Szafki BHP - funkcje i przeznaczenie

Szafki BHP są niezwykle popularnym elementem w wielu zakładach pracy. Są one praktyczne, pozwalają na przechowywanie różnego rodzaju rzeczy oraz są trwałe i wytrzymałe na zniszczenia mechaniczne. Obecnie coraz częściej pojawiają się w wielu miejscach, co świadczy o ich funkcjonalności i odpowiedzi na potrzeby osób w różnych miejscach.

Wyposażenie szatni i pomieszczeń socjalnych

Wyposażenie szatni i pomieszczeń socjalnych

Miejsce w pracy, w którym możemy zrobić sobie krótką przerwę, odpocząć, zjeść, to nie wymysł, a konieczność. Bowiem odpowiednie warunki pracy to nie wszystko, należy także zadbać o przestrzeń, w której można na chwilę oderwać się od obowiązków. Coraz więcej firm zwraca uwagę na to, by zapewnić swoim pracownikom komfortowe otoczenie, w którym będą mogli odpocząć podczas przerwy od pracy.

Przechowywanie dokumentów w biurze

Przechowywanie dokumentów w biurze

Zarówno w domu, jak i w biurze porządek umożliwia nam szybkie odnalezienie potrzebnych rzeczy. O ile w pierwszym przypadku, kwestie ułożenia przedmiotów, nie mają aż tak dużego znaczenia i są zależne od potrzeb danej osoby, tak w miejscu pracy, zachowanie porządku jest niezwykle ważne. Nikt z nas nie lubi sytuacji, w której usilnie poszukuje ważnej faktury lub jakiegoś dokumentu i nie może go znaleźć w stercie innych papierów.

Szafy aktowe do przechowywania dokumentów

Szafy aktowe do przechowywania dokumentów

W dzisiejszych czasach, większość dokumentów papierowych zastępują ich elektroniczne odpowiedniki. Niemniej jednak, w biurach wciąż funkcjonuje tak zwana „papierkowa robota”, która nadal okazuje się być niezbędna. Zdarza się, że pracownicy toną w dokumentach, które zalegają im na biurkach. Co zrobić, aby uwolnić się od bałaganu? Segregowanie ich w teczkach czy segregatorach może nie wystarczyć.