Produkty

KONTAKT

Masz pytanie? Napisz do nas.

Blog

Artykuły i ciekawostki na temat mebli biurowych oraz wyposażenia specjalistycznego jak meble medyczne, meble warsztatowe. Dzielimy się wskazówkami na temat użytkowania wyposażenia, pomysłami i innymi ciekawostkami. Znajdziecie tu również informacje i nowości z firmy.

Szafy metalowe – rodzaje

Szafy metalowe – rodzaje

Regały, szafy zamykane z przesuwanymi drzwiami, szafki pod biurko, szafy aktowe – to tylko kilka rodzajów, które posiadamy w naszej ofercie. Czym się różnią? Jakie mają zastosowanie? Piszemy w tym artykule.

 

Szafy socjalne dla pracowników

Szafy socjalne dla pracowników

Wyobraź sobie zakład pracy, gdzie pracuje 200 osób. Co zazwyczaj w takim zakładzie powinno się znajdować? Prócz pomieszczenia socjalnego, w którym można spokojnie zjeść podczas przerwy, oczywiście najważniejszy element to szatnia.

Meble metalowe do biura - jakie wybrać?

Meble metalowe do biura - jakie wybrać?

Urządzając wnętrza biurowe często stajemy przed trudnym pytaniem jakie meble wybrać? Przede wszystkim powinniśmy zastanowić się, które będą najbardziej użyteczne i zaspokoją potrzeby nasze i osób, które będą się w tej przestrzeni pojawiać. W zależności od tego, czy powierzchnia biurowa, do której szukamy mebli jest mała czy większa, wybór będzie nieco inny. W pierwszym przypadku trzeba uważać, aby wybrane wyposażenie nie było zbyt duże i nie zajmowało niepotrzebnie cennego miejsca, w drugim przypadku wielkość mebli nie jest kwestią kluczową.

Zamykane szafy na akta i dokumenty

Zamykane szafy na akta i dokumenty

Aby móc rzetelnie wykonywać swoją biurową pracę, należy umeblować przestrzeń niezbędnymi do tego meblami, które zapewnią odpowiednią ochronę dokumentom. Jeśli w biurze są przechowywane dokumenty klientów, naturalną rzeczą jest to, że muszą być one trzymane w bezpiecznych warunkach. Jeżeli biuro odwiedzają kontrahenci, dodatkowym atutem będzie profesjonalny wygląd świadczący o jakości świadczonych usług. Klient także utwierdzi się w przekonaniu, że nikt inny nie będzie miał wglądu do materiałów, które nam powierza. To ważny bardzo istotny element w budowaniu relacji - zaufanie. Jeśli masz problem z wyborem konkretnych modeli, chętnie opowiemy więcej na temat zamykanych szafach aktowych.

Szafki BHP - funkcje i przeznaczenie

Szafki BHP - funkcje i przeznaczenie

Szafki BHP są niezwykle popularnym elementem w wielu zakładach pracy. Są one praktyczne, pozwalają na przechowywanie różnego rodzaju rzeczy oraz są trwałe i wytrzymałe na zniszczenia mechaniczne. Obecnie coraz częściej pojawiają się w wielu miejscach, co świadczy o ich funkcjonalności i odpowiedzi na potrzeby osób w różnych miejscach.

Wyposażenie szatni i pomieszczeń socjalnych

Wyposażenie szatni i pomieszczeń socjalnych

Miejsce w pracy, w którym możemy zrobić sobie krótką przerwę, odpocząć, zjeść, to nie wymysł, a konieczność. Bowiem odpowiednie warunki pracy to nie wszystko, należy także zadbać o przestrzeń, w której można na chwilę oderwać się od obowiązków. Coraz więcej firm zwraca uwagę na to, by zapewnić swoim pracownikom komfortowe otoczenie, w którym będą mogli odpocząć podczas przerwy od pracy.

Przechowywanie dokumentów w biurze

Przechowywanie dokumentów w biurze

Zarówno w domu, jak i w biurze porządek umożliwia nam szybkie odnalezienie potrzebnych rzeczy. O ile w pierwszym przypadku, kwestie ułożenia przedmiotów, nie mają aż tak dużego znaczenia i są zależne od potrzeb danej osoby, tak w miejscu pracy, zachowanie porządku jest niezwykle ważne. Nikt z nas nie lubi sytuacji, w której usilnie poszukuje ważnej faktury lub jakiegoś dokumentu i nie może go znaleźć w stercie innych papierów.

Szafy aktowe do przechowywania dokumentów

Szafy aktowe do przechowywania dokumentów

W dzisiejszych czasach, większość dokumentów papierowych zastępują ich elektroniczne odpowiedniki. Niemniej jednak, w biurach wciąż funkcjonuje tak zwana „papierkowa robota”, która nadal okazuje się być niezbędna. Zdarza się, że pracownicy toną w dokumentach, które zalegają im na biurkach. Co zrobić, aby uwolnić się od bałaganu? Segregowanie ich w teczkach czy segregatorach może nie wystarczyć.

Nowe wzory malowania szaf metalowych techniką OMBRE

Nowe wzory malowania szaf metalowych techniką OMBRE

Prezentujemy nową technikę malowania szaf metalowych SUS i SUM, technikę o nazwie OMBRE. Dostępne jest wiele wzorów OMBRE, które spowodują, że szafy nabiorą niespotykanego charakteru. W tym wpisie prezentujemy zdjęcia oraz paletę wzorów OMBRE. 

Wygoda przede wszystkim

Wygoda przede wszystkim

Szwedzi słyną z dobrego dizajnu i praktycznych rozwiązań, i to właśnie oni, jako jedni z pierwszych, zaczęli korzystać na dużą skalę z proponowanego przez nas rozwiązania. Stoły z regulowanym elektrycznie blatem zostały świetnie przyjęte w szwedzkich biurach, są postrzegane jako element nie tyle istotny, co wręcz niezbędny. Szwedzi już dawno odkryli funkcjonalność i praktyczność tego mebla.

Krzesła i fotele - odnowiliśmy naszą ofertę

Krzesła i fotele - odnowiliśmy naszą ofertę

Zapraszamy do zapoznania się z informacją o odnowionej ofercie krzeseł i foteli. Oprócz rozwiązań dla biura, w ofercie znajdują się też rozwiązania dla sal konferencyjnych, kawiarni oraz poczekalni.

Asystory medyczne - nowe modele w naszej ofercie

Asystory medyczne - nowe modele w naszej ofercie

Zobacz nowe modele asystorów medycznych, które zagościły w naszej ofercie od dzisiaj.

Uruchomiliśmy program wspierania placówek edukacyjnych i medycznych

Uruchomiliśmy program wspierania placówek edukacyjnych i medycznych

Mamy przyjemność poinformować, że związku z dużym zainteresowaniem naszym programem wspierania polskich placówek naukowych i badawczych, zdecydowaliśmy się uruchomić dodatkowy program wspierania placówek edukacyjnych i medycznych.

Jak zabezpieczyć przed zabrudzeniem komputer przemysłowy?

Jak zabezpieczyć przed zabrudzeniem komputer przemysłowy?

W porównaniu z domowymi pecetami komputery przemysłowe są zdecydowanie bardziej wytrzymałe na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne. Dzieje się tak ze względu na ich uproszczoną budowę – są to urządzenia pozbawione niepotrzebnych układów...

Jak przechowywać sprzęt narciarski?

Jak przechowywać sprzęt narciarski?

Specjaliści uważają, że odpowiednie posezonowe przechowywanie jest dla nart równie ważne, co ich prawidłowa pielęgnacja. Przede wszystkim należy bardzo dokładnie oczyścić narty – z piasku, soli czy starego smaru.