Biurka z regulowaną wysokością

KONTAKT

Meble biurowe i meble metalowe Poliński

Masz pytanie? Napisz do nas.

Biurko z regulowaną wysokością DRIVE CTC02

Nowy produkt

Biurko z regulowaną wysokością blatu. Regulacja za pomocą wygodnej korbki

Wymiary w mm (wys x szer x gł): 650-1000 x 1200 x 800

Regulacja wysokości korbką w zakresie: 650 - 1000 mm

Pełniejszy opis poniżej.

Więcej szczegółów

Cena
Wyślij zapytanie o cenę na adres kontakt@polinski.eu

Chcesz zamówić: kliknij tutaj

Więcej informacji

STELAŻ
Biurka z regulacją wysokości w zakresie 650-1000mm (z blatem) regulowane za pomocą korby umieszczonej po prawej stronie od strony użytkownika. Korba łączy się z mechanizmem podnoszącym, który jest ukryty wewnątrz nóg biurka wykonanych z dwóch stalowych profili bezszwowych ciętych laserowo o wymiarach 50x50x2mm oraz 60x60x2mm. Jednak pełen obrót korbą to zmiana wysokości o 2,25mm. Stelaż składa się z dwóch kolumn plus belka łącząca z ramionami o całkowitej nośności 100 kg. Każda kolumna-noga wyposażona jest w przekładnię i napęd. Stelaż malowany proszkowo (pierwsza warstwa kolor, druga warstwa lakier bezbarwny), o minimalnej grubości powłoki lakierniczej 130μm oraz zwiększonej odporności na ścieranie do warstwy kryjącej farby, bez jej naruszenia, potwierdzony badaniem wydanym przez jednostkę uprawnioną do kontroli jakości. Stopa stelaża wykonana z aluminium odlewanego ciśnieniowo, stop aluminium zawiera domieszki krzemu (~10%), magnezu (~0,4%), miedzi (~2%), żelaza(~1%), co sprawia że istnieje możliwość polerowania stopy. Poziomowanie wyrobu odbywa się za pomocą wkręcanych w aluminiową część nogi stopek o średnicy 60mm. Belka łącząca wykonana z profilu stalowego 40x40x3mm, Belka posiada wycięcia do mocowania ramion przesuwu blatu oraz nitonakrętki do ich przykręcenia. Ramiona belki wykonane z blachy stalowej o grubości 3mm. W górnej części znajdują się wycięcia pod plastikowe ślizgacze blatu. W połowie długości znajduje się wycięcie umożliwiające montaż ramion na belce. Z boku ramion wycięte są otwory umożliwiające montaż szyny kablowej bez użycia narzędzi. Wycięcia w ramionach umożliwiają uchylenie szyny (uchylna szyna). Zewnętrzne wycięcia ramion służą do montażu kątowników blendowych, uchwytów paneli. Montaż tych elementów odbywa się poprzez dociśnięcie śrub (śruby w kątownikach są wkręcone w fabryce co eliminuje potrzebę kompletowania śrub przez montażystę).

SZYNA KABLOWA
Wykonana z perforowanej blach stalowej, posiada wzdłużne przetłoczenia zapewniające jej sztywność. Na bocznych ściankach znajdują się trzpienie do montażu szyny w ramionach belki. Perforacja ułatwia przymocowanie na szyny urządzeń elektrycznych (np. przedłużacze). Szynę mocuje się wszczepiając ją w ramiona belki. Możliwość uchylenia szyny.

PRZELOTY
Przepust kablowy półotwarty PVC w kolorach biały, beżowy, brązowy (jeśli chcemy mocować panele jest on niezbędny). Przelot posiada 4 kołki ryflowane (część odlewu) zapobiegające jego wypadaniu. W układach wielostanowiskowych przelot ten umożliwia montaż paneli (blaty są zsunięte a mocowanie panelu wychodzi przez ten przelot).

ŚLIZGACZE BLATÓW
Ślizgacze blatu – 4szt. wykonany są z tworzywa co ułatwia przesuwanie się blatu (znacznie ciszej i lżej niż w przypadku ślizgaczy metalowych). Kształt „grzybka” zapobiega spadnięciu blatu w pozycji rozsuniętej. Mocowany śrubą M6 wkręconą w mufę metalową znajdującą się w blacie).

ZATRZASKI BLATÓW
Zatrzask blatu – 2szt. (zwalnia blat jeśli go chcemy przesunąć). Zakres przesuwu 180mm. Służy do zatrzaśnięciu blatu w pozycji roboczej (zapobiega przypadkowemu przesuwani się blatu podczas pracy) Wpina się w ramiona belki (sam się zatrzaskuje po przesunięciu blatu). Zwolnienie wymaga lekkiego naciśnięcia zatrzasku. - Wspomniane okucia są projektem MDD (niedostępne w handlu) - blat z możliwością przesuwu ułatwiający łatwy dostęp do kabli. - blat montowany bez użycia narzędzi - możliwość pionowego i poziomego prowadzenie okablowania, - stoły i biurka z możliwością rozbudowy na układy wielostanowiskowe oraz z możliwością połączenie z kontenerami na wysokość biurka oraz szafkami i kontenerami cargo.

Biurk0 z regulowaną wysokością

Biurko z regulowana wysokością

Biurko z regulowaną wysokością

Biurko z regulowaną wysokością

Biurko z regulowaną wysokością

Biurko z regulowaną wysokością