Szafki BHP

KONTAKT

Masz pytanie? Napisz do nas.

Szafki BHP

Szafy socjalne, w tym szafki bhp są niezbędnym elementem wyposażenia każdego pomieszczenia socjalnego. Szafy ubraniowe bhp służą do bezpiecznego przechowywania odzieży pracowników. Takie meble pozwalają na zachowanie porządku w miejscu pracy. Szafy socjalne charakteryzują się solidną konstrukcją, są pojemne oraz zamykane na klucz. Każda szafa bhp została wyposażona w otwory wentylacyjne, które zapewniają wymianę powietrza w jej wnętrzu. Dzięki temu ubrania przechowywane w szafach socjalnych pozostają czyste i świeże.

Meble firmy Poliński to produkty wysokiej jakości w przystępnej cenie. Nasza oferta charakteryzuje się bogatym asortymentem z zakresu szaf socjalnych. Znajdują się tam różnego rodzaju szafy bhp, a także inne meble socjalne stanowiące wyposażenie biur czy warsztatów. Dostępne są szafki bhp jedno-, dwu- albo wielokomorowe zapewniające wygodę oraz komfort użytkowania. Szafa bhp to doskonały wybór do szatni pracowniczych, a także innych miejsc wymagających przechowywania ubrań i przedmiotów osobistych. Wybierz swoją szafkę bhp spośród naszej oferty.

Szafki BHP

Szafki BHP Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
 • Wymiary w mm ( wys x szer x gł ) : 1800 x 300 x 500; Jednodrzwiowa szafa ubraniowa. Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik lusterko oraz samoprzylepny plastikowy wizytownik. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. 

 • Wymiary w mm (wys x szer x gł): 1800 x 400 x 500; Jednodrzwiowa szafa ubraniowa. Wyposażenie w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik lusterko oraz samoprzylepny plastikowy wizytownik. Drzwi szafy z perforacją o nowoczesnym designie. Każda komora szafy podzielona na dwa przedziały, umożliwiające oddzielne umieszczenie odzieży ochronnej i...

 • Wymiary w mm ( wys x szer x gł ) : 1940 x 300 x 500; Jednodrzwiowa szafa ubraniowa na nóżkach (regulowanych w zakresie 10mm. Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik lusterko oraz samoprzylepny plastikowy wizytownik. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. 

 • Wymiary w mm ( wys x szer x gł ) : 1940 x 400 x 500; Jednodrzwiowa szafa ubraniowa na nóżkach (regulowanych w zakresie 10mm). Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik lusterko oraz samoprzylepny plastikowy wizytownik. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. 

 • Wymiary w mm (wys x szer x gł): 1800 x 600 x 500; Dwudrzwiowa szafa ubraniowa. Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik lusterko oraz samoprzylepny plastikowy wizytownik. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Zamek ryglujący w 3 punktach. 

 • Wymiary w mm ( wys x szer x gł ) : 1800 x 800 x 500; Dwudrzwiowa szafa ubraniowa. Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik  lusterko oraz samoprzylepny plastikowy wizytownik. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie.

 • Wymiary w mm (wys x szer x gł): 1940 x 600 x 500; Dwudrzwiowa szafa ubraniowa na nóżkach (regulowanych w zakresie 10mm. Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik lusterko oraz samoprzylepny plastikowy wizytownik. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Zamek ryglujący w 3...

 • Wymiary w mm ( wys x szer x gł ) : 1940 x 800 x 500; Dwudrzwiowa szafa ubraniowa na nóżkach (regulowanych w zakresie 10mm). Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik lusterko oraz samoprzylepny plastikowy wizytownik. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Reszta opisu ponżej. 

 • Wymiary w mm ( wys x szer x gł ) : 1800 x 900 x 500; Trzydrzwiowa szafa ubraniowa. Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik lusterko oraz samoprzylepny plastikowy wizytownik. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. 

 • Wymiary w mm ( wys x szer x gł ) : 1800 x 1200 x 500; Trzydrzwiowa szafa ubraniowa. Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik  lusterko oraz samoprzylepny plastikowy wizytownik. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie.

 • Wymiary w mm ( wys x szer x gł ) : 1940 x 900 x 500; Trzydrzwiowa szafa ubraniowa na nóżkach (regulowanych w zakresie 10mm). Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik lusterko oraz samoprzylepny plastikowy wizytownik. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie.

 • Wymiary w mm ( wys x szer x gł ) : 1940 x 1200 x 500; Trzydrzwiowa szafa ubraniowa na nóżkach (regulowanych w zakresie 10mm). Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik  lusterko oraz samoprzylepny plastikowy wizytownik. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. 

 • Wymiary w mm ( wys x szer x gł ) : 1800 x 1200 x 500; Czterodrzwiowa szafa ubraniowa. Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik lusterko oraz samoprzylepny plastikowy wizytownik. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. 

 • Wymiary w mm ( wys x szer x gł ) : 1940 x 1200 x 500; Czterodrzwiowa szafa ubraniowa na nóżkach (regulowanych w zakresie 10mm). Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik lusterko oraz samoprzylepny plastikowy wizytownik. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. 

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów