Szafki BHP

KONTAKT

Meble biurowe i meble metalowe Poliński

Masz pytanie? Napisz do nas.

Szafki BHP

Szafki BHP do szatni pracowniczych, szkolnych, do pomieszczeń socjalnych. Nasze szafy metalowe BHP są najwyższej jakości, wykonane z wysokiej jakości materiałów i zaprojektowane z myślą o komforcie użytkowania.

Szafki BHP

Szafki BHP Jest 28 produktów.

Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów
 • Wymiary w mm ( wys x szer x gł ) : 1800 x 300 x 500; Jednodrzwiowa szafa ubraniowa. Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik lusterko oraz samoprzylepny plastikowy wizytownik. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. 

 • Wymiary ( wys x szer x gł ) : 1800 x 300 x 490; waga: 22kg; Jednodrzwiowa szafa ubraniowa bez nóżek. Wieniec dolny z blachy ocynkowanej.  Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik oraz lusterko. Drzwi z blachy 0,8 mm. Pozostałe elementy szafy wykonane z blachy 0,6 mm. Zamek ryglujący drzwi w trzech punktach.

 • Wymiary w mm (wys x szer x gł): 1800 x 400 x 500; Jednodrzwiowa szafa ubraniowa. Wyposażenie w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik lusterko oraz samoprzylepny plastikowy wizytownik. Drzwi szafy z perforacją o nowoczesnym designie. Każda komora szafy podzielona na dwa przedziały, umożliwiające oddzielne umieszczenie odzieży ochronnej i...

 • Wymiary ( wys x szer x gł ) : 1800 x 400 x 490; waga: 30kg; Szafa ubraniowa bez nóżek. Wieniec dolny z blachy ocynkowanej.  Komora szafy podzielona na dwa przedziały, umożliwiające oddzielne umieszczenie odzieży ochronnej i ubrań codziennych. Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik oraz lusterko. Drzwi z blachy 0,8...

 • Wymiary w mm ( wys x szer x gł ) : 1940 x 300 x 500; Jednodrzwiowa szafa ubraniowa na nóżkach (regulowanych w zakresie 10mm. Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik lusterko oraz samoprzylepny plastikowy wizytownik. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. 

 • Wymiary ( wys x szer x gł ) : 1940 x 300 x 490, waga: 23kg; Szafa ubraniowa z nóżkami. Nóżki wyposażone w regulatory wysokości. .  Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik oraz lusterko. Drzwi z blachy 0,8 mm. Pozostałe elementy szafy wykonane z blachy 0,6 mm. Zamek ryglujący drzwi w  trzech punktach.

 • Wymiary w mm ( wys x szer x gł ) : 1940 x 400 x 500; Jednodrzwiowa szafa ubraniowa na nóżkach (regulowanych w zakresie 10mm). Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik lusterko oraz samoprzylepny plastikowy wizytownik. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. 

 • Wymiary ( wys x szer x gł ) : 1940 x 400 x 490; waga: 31kg; Szafa ubraniowa z nóżkami. Nóżki wyposażone w regulatory wysokości. Komora szafy podzielona na dwa przedziały, umożliwiające oddzielne umieszczenie odzieży ochronnej i ubrań codziennych..  Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik oraz lusterko. Drzwi z...

 • Wymiary w mm (wys x szer x gł): 1800 x 600 x 500; Dwudrzwiowa szafa ubraniowa. Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik lusterko oraz samoprzylepny plastikowy wizytownik. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Zamek ryglujący w 3 punktach. 

 • Wymiary ( wys x szer x gł ) : 1800 x 600 x 490, waga: 39kg; Szafa ubraniowa bez nóżek. Wieniec dolny z blachy ocynkowanej. Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik oraz lusterko. Wieniec dolny i drzwi z blachy 0,8 mm, pozostałe elementy szafy wykonane z blachy 0,6 mm. Zamek ryglujący drzwi w trzech punktach.

 • Wymiary w mm ( wys x szer x gł ) : 1800 x 800 x 500; Dwudrzwiowa szafa ubraniowa. Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik  lusterko oraz samoprzylepny plastikowy wizytownik. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie.

 • Wymiary ( wys x szer x gł ) : 1800 x 800 x 490; waga: 56kg. Szafa ubraniowa bez nóżek.  Wieniec dolny z blachy ocynkowanej. Komora szafy podzielona na dwa przedziały, umożliwiające oddzielne umieszczenie odzieży ochronnej i ubrań codziennych.Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik oraz lusterko. 

 • Wymiary w mm (wys x szer x gł): 1940 x 600 x 500; Dwudrzwiowa szafa ubraniowa na nóżkach (regulowanych w zakresie 10mm. Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik lusterko oraz samoprzylepny plastikowy wizytownik. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Zamek ryglujący w 3...

 • Wymiary ( wys x szer x gł ) : 1940 x 600 x 490, waga: 40kg; Szafa ubraniowa z nóżkami. Nóżki wyposażone w regulatory wysokości.  Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik oraz lusterko. Wieniec dolny i drzwi z blachy 0,8 mm, pozostałe elementy szafy wykonane z blachy 0,6 mm. Zamek ryglujący drzwi w trzech punktach.

 • Wymiary w mm ( wys x szer x gł ) : 1940 x 800 x 500; Dwudrzwiowa szafa ubraniowa na nóżkach (regulowanych w zakresie 10mm). Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik lusterko oraz samoprzylepny plastikowy wizytownik. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Reszta opisu ponżej. 

 • Wymiary ( wys x szer x gł ) : 1940 x 800 x 490; waga: 57kg. Szafa ubraniowa z nóżkami. Nóżki wyposażone w regulatory wysokości. Komora szafy podzielona na dwa przedziały, umożliwiające oddzielne umieszczenie odzieży ochronnej i ubrań codziennych..  Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik oraz lusterko.

 • Wymiary w mm ( wys x szer x gł ) : 1800 x 900 x 500; Trzydrzwiowa szafa ubraniowa. Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik lusterko oraz samoprzylepny plastikowy wizytownik. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. 

 • Wymiary ( wys x szer x gł ) : 1800 x 900 x 490; waga: 58kg; Szafa ubraniowa bez nóżek. Wieniec dolny z blachy ocynkowanej. Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik oraz lusterko. Wieniec dolny i drzwi z blachy 0,8 mm, pozostałe elementy szafy wykonane z blachy 0,6 mm. Zamek ryglujący drzwi w trzech punktach.

 • Wymiary w mm ( wys x szer x gł ) : 1800 x 1200 x 500; Trzydrzwiowa szafa ubraniowa. Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik  lusterko oraz samoprzylepny plastikowy wizytownik. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie.

 • Wymiary ( wys x szer x gł ) : 1800 x 1200 x 490; Szafa ubraniowa bez nóżek. Komora szafy podzielona na dwa przedziały, umożliwiające oddzielne umieszczenie odzieży ochronnej i ubrań codziennych.Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik oraz lusterko.Wieniec dolny i drzwi z blachy 0,8 mm, pozostałe elementy szafy...

 • Wymiary w mm ( wys x szer x gł ) : 1940 x 900 x 500; Trzydrzwiowa szafa ubraniowa na nóżkach (regulowanych w zakresie 10mm). Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik lusterko oraz samoprzylepny plastikowy wizytownik. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie.

 • Wymiary ( wys x szer x gł ) : 1940 x 900 x 490; waga: 59kg; Szafa ubraniowa z nóżkami. Nóżki wyposażone w regulatory wysokości. Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik oraz lusterko. Wieniec dolny i drzwi z blachy 0,8 mm, pozostałe elementy szafy wykonane z blachy 0,6 mm. Zamek ryglujący drzwi w trzech punktach.

 • Wymiary w mm ( wys x szer x gł ) : 1940 x 1200 x 500; Trzydrzwiowa szafa ubraniowa na nóżkach (regulowanych w zakresie 10mm). Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik  lusterko oraz samoprzylepny plastikowy wizytownik. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. 

 • Wymiary ( wys x szer x gł ) : 1940 x 1200 x 490; Szafa ubraniowa z nóżkami. Nóżki wyposażone w regulatory wysokości. Komora szafy podzielona na dwa przedziały, umożliwiające oddzielne umieszczenie odzieży ochronnej i ubrań codziennych.  Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik oraz lusterko.

 • Wymiary w mm ( wys x szer x gł ) : 1800 x 1200 x 500; Czterodrzwiowa szafa ubraniowa. Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik lusterko oraz samoprzylepny plastikowy wizytownik. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. 

 • Wymiary ( wys x szer x gł ) : 1800 x 1200 x 490; waga: 81kg; Szafa ubraniowa bez nóżek.  Wieniec dolny z blachy ocynkowanej.  Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik oraz lusterko. Wieniec dolny i drzwi z blachy 0,8 mm, pozostałe elementy szafy wykonane z blachy 0,6 mm. Zamek ryglujący drzwi w trzech punktach.

 • Wymiary w mm ( wys x szer x gł ) : 1940 x 1200 x 500; Czterodrzwiowa szafa ubraniowa na nóżkach (regulowanych w zakresie 10mm). Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik lusterko oraz samoprzylepny plastikowy wizytownik. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. 

 • Wymiary ( wys x szer x gł ) : 1940 x 1200 x 490; waga: 82kg; Szafa ubraniowa z nóżkami. Nóżki wyposażone w regulatory wysokości.  Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik oraz lusterko. Wieniec dolny i drzwi z blachy 0,8 mm, pozostałe elementy szafy wykonane z blachy 0,6 mm. Zamek ryglujący drzwi w trzech punktach.

Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów