Biurka metalowe

KONTAKT

Masz pytanie? Napisz do nas.

Biurka metalowe

Biurka metalowe BIM zapewniają solidne wsparcie w czasie pracy. Wygodne i egronomicznie zaprojektowane. Wyposażone w głębokie szuflady mogą służyć do przechowywania dokumentów, które zawsze musisz mieć pod ręką. Takie metalowe biurko na pewno poprawi komfort Twojej pracy i pomoże Ci zachować porządek. Łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu, nie wymaga używania specjalnych środków. Wysokiej jakości biurka dostępne na POLINSKImeble.pl

Biurka metalowe Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • Wymiary ( wys x szer x gł ) : 740 x 1400 x 800 mm, waga 65 kg. Biurko wyposażone w jeden kontenerek z trzema szufladami. Stelaż biurka wykonany ze stalowych profili zamkniętych o przekroju czworokątnym za stopkami wyrównującymi wysokość. Blat grubości 25 mm z powłoką z melaminy. Szuflady zamykane od frontu. Dostarczane w elementach

  • Wymiary ( wys x szer x gł ) : 740 x 1600 x 800 mm, waga 69 kg. Biurko wyposażone w jeden kontenerek z trzema szufladami. Stelaż biurka wykonany ze stalowych profili zamkniętych o przekroju czworokątnym za stopkami wyrównującymi wysokość. Blat grubości 25 mm z powłoką z melaminy. Szuflady zamykane od frontu. Dostarczane w elementach

  • Wymiary ( wys x szer x gł ) : 740 x 1400 x 800 mm, waga 61 kg. Biurko wyposażone w jeden kontenerek z dwiema szufladami. Jedna z szuflad przystosowana do teczek zawieszkowych formatu A4. Stelaż biurka wykonany ze stalowych profili zamkniętych o przekroju czworokątnym za stopkami wyrównującymi wysokość. 

  • Wymiary ( wys x szer x gł ) : 740 x 1600 x 800 mm, waga 65 kg. Biurko wyposażone w jeden kontenerek z dwiema szufladami. Jedna z szuflad przystosowana do teczek zawieszkowych formatu A4. Stelaż biurka wykonany ze stalowych profili zamkniętych o przekroju czworokątnym za stopkami wyrównującymi wysokość. 

  • Wymiary ( wys x szer x gł ) : 740 x 1600 x 800 mm, waga 91 kg. Biurko wyposażone w dwa kontenerki z trzema szufladami w każdym. Stelaż biurka wykonany ze stalowych profili zamkniętych o przekroju czworokątnym za stopkami wyrównującymi wysokość. Blat grubości 25 mm z powłoką z melaminy. Szuflady zamykane od frontu. Dostarczane w elementach.  

  • Wymiary ( wys x szer x gł ) : 740 x 1600 x 800 mm, waga 84 kg. Biurko wyposażone w dwa kontenerki z dwiema szufladami w każdym. Jedna z szuflad w każdym kontenerku przystosowana do teczek zawieszkowych formatu A4. Stelaż biurka wykonany ze stalowych profili zamkniętych o przekroju czworokątnym za stopkami wyrównującymi wysokość.

  • Wymiary ( wys x szer x gł ) : 740 x 1600 x 800 mm, waga 88 kg. Biurko wyposażone w dwa kontenerki szafki. W jednym z nich znajduje się jedna szuflada przystosowana do teczek zawieszkowych formatu A4. Pozostałe szuflady płytkie. Stelaż biurka wykonany ze stalowych profili zamkniętych o przekroju czworokątnym za stopkami wyrównującymi wysokość. 

  • Wymiary ( wys x szer x gł ) : 740 x 1600 x 800 mm.Biurko wyposażone w jeden kontenerek z trzema szufladami. Nogi biurka w kształcie litery „L”. Stelaż biurka wykonany ze stalowych profili zamkniętych o przekroju czworokątnym za stopkami wyrównującymi wysokość. Blat grubości 25 mm z powłoką z melaminy. Dostarczane w elementach.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów