Meble biurowe OGI

KONTAKT

Meble biurowe i meble metalowe Poliński

Masz pytanie? Napisz do nas.

Meble biurowe OGI

Meble Biurowe OGI

OGI to nowoczesne meble biurowe o nowoczesnym wyglądzie, dużej ilości brył i ciekawych rozwiązaniach technicznych. Ergonomia i funkcjonalność, ale także nowoczesny wygląd i wygoda cechują meble biurowe OGI. Meble biurowe OGI świetnie nadają się do dużych jak i mniejszych powierzchni biurowych. Dostawa oraz montaż mebli biurowych OGI jest darmowa w całej Polsce.

Aby uzyskać ofertę cenową, prosimy o kontakt.


Meble biurowe OGI

Meble Biurowe OGI_A

Wygoda i ergonomia to najważniejsze cechy stanowisk pracy. Biurka OGI A dopasowują się kształtem do potrzeb użytkownika. Blaty biurek mogą być proste lub wcięte. Dostępne są w kolorach buku, dębu kanadyjskiego, kasztanu, brzozy polarnej, cocoa, białego pastelu oraz orzecha nizinnego. Nogi dostępne są w wersji aluminium (satinato) i białego połysku. Kolekcja OGI A to biurka, kontenery i szafki – całościowe wyposażenie zapewniające porządek i dobrą organizację pracy.

Kliknij tutaj aby obejrzeć meble biurowe OGI_A


Meble biurowe OGI_Y

Meble Biurowe OGI_Y

Dobrze zorganizowane miejsce pracy ułatwia szybką wymianę informacji i ułatwia pracę w zespole. System zapewnia tworzenie ciekawych kompozycji kolorystycznych z płyty, tkaniny i metalu. Modułowość systemu umożliwia tworzenie prostych rozwiązań wielostanowiskowych miejsc pracy. Szafy i regały z dzwiami przesuwnymi i żaluzjowymi są doskonałym rozwiązaniem zwłaszcza w pomieszczeniach o małych powierzchniach użytkowych.

Kliknij tutaj aby obejrzeć meble biurowe OGI_Y


Meble biurowe OGI_N

Meble Biurowe OGI_N

Szeroka gama biurek, stołów, szaf i kontenerów zapewnia wysoką funkcjonalność spełniając wymagania wszystkich użytkowników. Panele dzielące w ciepłych, żywych kolorach zapewniają klimat prywatności i sprzyjają miłej atmoferze. Podstawa biurka w kształcie litery "C" nadaje typowego biurowego charakteru. Zewnętrzna osłona kolumny nogi przez prosty demontaż umożliwia łatwe przeprowadzenie przewodów kablowych. Rozwiązanie prowadzenia przewodów kablowych w nodze biurka z ergonomicznym blatem daje swobodę i łatwość w organizacji pracy.

Kliknij tutaj aby obejrzeć meble biurowe OGI_N


Meble biurowe OGI_U

Meble Biurowe OGI_U

Układy wielostanowiskowe oparte na wspólnej nodze maksymalnie upraszczają organizację przestrzeni oraz tworzą wygodne, praktyczne stanowiska pracy. Minimalne wykorzystanie elementów do tworzenia układów ułatwia aranżowanie i montaż mebli. Stoły konferencyjne są uzupełnieniem systemu. Liczne kształty i wielkości stołów dają szerokie możliwości w organizowaniu pomieszczeń o różnych powierzchniach. Szafy dostępne są z drzwiami pełnymi oraz szklanymi z charakterystyczną aluminiową ramką. Wysokość szafek i kontenerów dopasowana do wysokości biurek pozwala na organizowanie stanowisk pracy o większej powierzchni użytkowej. 

Kliknij tutaj aby obejrzeć meble biurowe OGI_U


Meble biurowe OGI_V

Meble Biurowe OGI_V

Elastyczność systemu pozwala na łatwe organizowanie i dokonywanie w nim zmian. Szeroka gama biurek o różnych kształtach umożliwia tworzenie pojedynczych oraz wielostanowiskowych miejsc pracy. Proste kształty mebli tworzą harmonie i ład. Pozwala to na większą koncentrację przy pracy.

Kliknij tutaj aby obejrzeć meble biurowe OGI_V


Meble biurowe OGI_Q

Meble Biurowe OGI_Q

Proste, klasyczne biurka dla ceniących wygodę minimalistów. System możliwy jest w wersji menadżerskiej z szafką podtrzymującą konstrukcję biurka, która będąc nieodłączną częścią systemu, pozwala na zachowanie porządku w biurze. Blat biurka dostępny jest w kolorach buku, dębu kanadyjskiego, kasztanu, brzozy polarnej, cocoa, białego pastelu oraz orzecha nizinnego. Nogi - aluminium (satinato) i biały połysk.

Kliknij tutaj aby obejrzeć meble biurowe OGI_Q


Krzesła biurowe, fotele obrotowe

Krzesła Biurowe, Fotele Obrotowe

Obrotowe fotele biurowe, krzesła pracownicze. Wyróżniają się ergonomią, wygodą i nowoczesnym designem. Zapraszamy do zapoznania się z bogatym wyborem krzeseł biurowych.

Kliknij tutaj aby zobaczyć krzesła biurowe


Krzesła konferencyjne, krzesła biurowe

Krzesła Konferencyjne

Krzesła konferencyjne, doskonałe do każdej sali szkoleniowej, sali konferencyjnej i do innych pomieszczeń w firmie. Zaprojektowane z myślą o ergonomii i wygodzie użytkownika. Zapraszamy. 

Kliknij tutaj aby zobaczyć krzesła konferencyjne

.

Meble biurowe OGI W tej kategorii nie ma produktów.