Stoły warsztatowe TECHNO EXPERT

KONTAKT

Masz pytanie? Napisz do nas.

Stoły warsztatowe TECHNO EXPERT

Stoły warsztatowe Techno Expert przeznaczone są do profesjonalnych warsztatów i miejsc pracy. Łączą w sobie wysoką jakość wykonania z funkcjonalnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i technologicznymi. Ich modułowa budowa pozwala na dowolne konfigurowanie według własnych potrzeb, dając tym samym kilkaset możliwych kombinacji w zagospodarowaniu stanowisk narzędziowych. Nowoczesny design oraz stabilna i wytrzymała konstrukcja sprawiają, że przez wiele lat spełniać będą oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Stoły warsztatowe Techno Expert, meble warsztatowe

Pobierz katalogKatalog stołów warsztatowych Techno Expert (PDF)
Pobierz cennikCennik stołów warsztatowych Techno Expert (PDF)
Wyceny, propozycje, rabaty, warunki handlowezapytania@polinskimeble.pl

.

Stelaż stołów wykonany jest z ceownika o grubości 3,0 mm i standardowo wyposażony w blat o grubości 40 mm z dwukrotnie lakierowanej sklejki z drzewa liściastego. Na specjalne zamówienie istnieje możliwość zamontowania blatu z klejonki bukowej lub pokrytego gumą ryflowaną, czy też blachą ocynkowaną o grubości 1,5 mm. Dodatkowo każdy blat może być wykończony rantami.

Nogi stołu posiadają regulację wysokości i mogą być kotwione do podłoża za pomocą specjalnych otworów.

Wszystkie stoły Techno Expert można dowolnie łączyć w ciągi, poprzez skręcenie ze sobą stołu z dostawką. Rozwiązanie to pozwala na kompleksowe zabudowanie całego warsztatu, zapewniając optymalne wykorzystanie przestrzeni roboczej. Ponadto każdy stół można nadbudować za pomocą stelaża narzędziowego z perforowanymi panelami ściennymi, szafką narzędziową i modułem oświetleniowym.

Standardowa kolorystyka stołów obejmuje 16 kolorów z palety RAL.

.

Stół warsztatowy "Jedynka"Stół warsztatowy "Dwójka"Stół warsztatowy "Trójka"
Przykładowe konfiguracje dostępne są w cenniku. Kliknij tutaj aby pobrać cennik.Przykładowe konfiguracje dostępne są w cenniku. Kliknij tutaj aby pobrać cennik.Przykładowe konfiguracje dostępne są w cenniku. Kliknij tutaj aby pobrać cennik.
Stoły warsztatowe Techno Expert, meble warsztatoweStoły warsztatowe Techno Expert, meble warsztatoweStoły warsztatowe Techno Expert, meble warsztatowe
Obciążenie: 450 kg
Wymiary w mm: (wys. x szer. x gł.): 850-900 x 800 x 700
Obciążenie: 900 kg
Wymiary w mm: (wys. x szer. x gł.): 850-900 x 1400 x 700
Obciążenie: 1350 kg
Wymiary w mm: (wys. x szer. x gł.): 850-900 x 2000 x 700

Stoły warsztatowe TECHNO EXPERT W tej kategorii nie ma produktów.