Stoły warsztatowe TECHNO LIGHT

KONTAKT

Masz pytanie? Napisz do nas.

Stoły warsztatowe TECHNO LIGHT

Techno Light – to najnowsza linia stołów warsztatowych o wszechstronnym zastosowaniu skierowania zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów. Modułowa budowa pozwala na łatwy i szybki montaż, a szeroki wybór szafek oraz dodatkowego wyposażania daje możliwość stworzenia stołu o dowolnej konfiguracji dopasowanego do konkretnych potrzeb.

Stoły warsztatowe Techno Light, meble warsztatowe

Pobierz katalogKatalog stołów warsztatowych Techno Light (PDF)
Pobierz cennikCennik stołów warsztatowych Techno Light (PDF)
Wyceny, propozycje, rabaty, warunki handlowezapytania@polinskimeble.pl

.

Stoły warsztatowe Techno Light wykonane są z wysokiej jakości blachy o grubości 1,5 mm i standardowo wyposażone w blat o grubości 30 mm z dwukrotnie lakierowanej sklejki z drzewa liściastego. Na specjalne zamówienie istnieje możliwość zamontowania blatu o większej grubości, jak również pokrycia blatu blachą ocynkowaną o grubości 1,5 mm. Każdy blat może też być wykończony rantami.

Nogi stołu posiadają regulację wysokości i mogą być kotwione do podłoża za pomocą specjalnych otworów.

Dodatkowym atutem jest możliwość rozbudowy stołu za pomocą perforowanych paneli ściennych do których zamocowane mogą być szafki narzędziowe, półki lub zawieszki na narzędzia. Panele te mogą posłużyć również do zawieszania tablic informacyjnych, czy też rysunków technicznych.

Standardowa kolorystyka stołów obejmuje 16 kolorów z palety.

.

Stół warsztatowy "Jedynka"Stół warsztatowy "Dwójka"Stół warsztatowy "Trójka"
Przykładowe konfiguracje dostępne są w cenniku. Kliknij tutaj aby pobrać cennik.Przykładowe konfiguracje dostępne są w cenniku. Kliknij tutaj aby pobrać cennik.Przykładowe konfiguracje dostępne są w cenniku. Kliknij tutaj aby pobrać cennik.
Stoły warsztatowe Techno Light, meble warsztatoweStoły warsztatowe Techno Light, meble warsztatoweStoły warsztatowe Techno Light, meble warsztatowe
Obciążenie: 300 kg
Wymiary w mm: (wys. x szer. x gł.): 850-900 x 725 x 620
Obciążenie: 450 kg
Wymiary w mm: (wys. x szer. x gł.): 850-900 x 1245 x 620
Obciążenie: 600 kg
Wymiary w mm: (wys. x szer. x gł.): 850-900 x 1765 x 620

Stoły warsztatowe TECHNO LIGHT W tej kategorii nie ma produktów.