zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty

PrestaShop

Lady recepcyjne, recepcje

Przedstawiamy lady recepcyjne Svenbox SVEN oraz VERONA.

Jest to najlepszy wybór lad do biura. Oba te systemy uzupełniają się, gdzie SVEN odpowiada na proste potrzeby przeciętnej firmy, a VERONA w swoim większym bogactwie brył i kolorów jak również nowoczesnym wzornictwie, zaspokoi potrzeby nawet najwybredniejszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z oboma systemami lad recepcyjnych - wystarczy kliknąć w jedno z dwóch zdjęć poniżej, aby przejść do cen.

Podkategorie

  • Lada recepcyjna VERONA
    <p>Recepcja to miejsce w którym zazwyczaj dochodzi do pierwszego kontaktu klienta lub partnera z firmą a zatem ważne jest pierwsze wrażenie. Lada recepcyjna VERONA to system który pozwala na tworzenie estetycznych i funkcjonalnych rozwiązań recepcyjnych.</p>
  • Lada recepcyjna SVEN
    <p>Recepcja w firmie to ważne miejsce które daje pierwsze wrażenie o firmie klientom i partnerom. Recepcji schludnej i dobrze urządzonej nie da się przecenić. Lada recepcyjna SVEN to rozwiązania dla najważniejszego, reprezentacyjnego miejsca w biurze, które pomaga tworzyć pozytywne wrażenie podczas pierwszego kontaktu klienta z firmą.</p>

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz