zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Przystawki do biurek

Przystawki do biurek

Ergonomia i funkcjonalność mebli biurowych dla pokoju biurowego i open space. Darmowa dostawa i darmowy montaż.

Podkategorie

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Biurko w pracy nie zawsze spełnia wszystkie potrzeby pracowników. Czasami jest zbyt małe i tym samym ma niekorzystny wpływ na komfort pracy. Aby zadbać o wygodę swoich pracowników można zdecydować się na większe biurko lub postawić na takie rozwiązanie jak dostawka do biurka.

Dostawka do biurka to nic innego jak dodatkowa część blatu, którą można przymocować w dowolny sposób. Element ten stanowi doskonałe uzupełnienie wyposażenia każdego biura czy urzędu. Takie przystawki do biurka to bardzo praktyczne i tanie rozwiązanie, które pozwala poszerzyć miejsce pracy. Jeśli potrzeba również więcej miejsca do przechowywania – pod dostawką można ustawić kolejne kontenery z szufladami. Tym samym taka dostawka do biurka znacząco poprawia wygodę i komfort pracy, co jest niezwykle ważne w przypadku biur, urzędów czy przychodni lekarskich, w których pracuje się głównie z papierami. Przystawka do biurka zwiększa powierzchnię roboczą, co jest niezwykle przydatne, gdy na biurku znajduje się laptop i tym samym znacząco ogranicza obszar roboczy. Dostawka do biurka umożliwia także położenie sprzętu w dogodnej pozycji. Umożliwia również umieszczenie drukarki czy innego urządzenia biurowego bez jednoczesnej utraty miejsca na biurku. Modele półokrągłe lub z szufladą czy szufladami umożliwiają również lepsze wykorzystanie dostępnej niewielkiej przestrzeni oraz ułatwiają przechowywanie i organizację miejsca pracy. Uniwersalna przystawka do biurka sprawdzi się wszędzie i będzie doskonale pasować do każdego mebla bez względu na jego wymiary.

Przystawki do biurka Svenbox – charakterystyka

Meble biurowe marki Svenbox są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Blat dostawki jest wykonany ze specjalnej wzmocnionej płyty i zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne czy zarysowania. Ogromną zaletą mebli Svenbox jest to, że występują w wielu wymiarach i kolorach, dlatego sprawdzą się do każdego wnętrza i można je spokojnie dopasować do każdego blatu czy biurka.

Dostawki do biurka Svenbox – nasza oferta

Wszystkie oferowane przez nas przystawki do biurka marki Svenbox można zakupić w kolorze biurek Svenbox i tym samym dzięki temu stworzyć jedną całość. Dostępne barwy blatów dostawek to: olcha, calvados, buk, klon jersey, orzech nizinny i biały pastel. Natomiast nóżka przystawki jest dostępna w kolorze popiel. Ponadto nasze dostawki do biurka mogą mieć różny kształt – mogą być kwadratowe, prostokątne, a nawet zaokrąglone. Dwie dostawki można ułożyć w kształcie litery L.

W przypadku wątpliwości czy dana przystawka będzie odpowiednia i czy będzie spełniała wszystkie potrzeby można zakupić wyłącznie blat lub nogi w wybranym rozmiarze. Warto zauważyć, że dostawka może zostać wykorzystana jako dodatkowa szuflada lub szuflada na klawiaturę. Produkt objęty jest gwarancją.