Meble szkolne, szafki szkolne

Na tej stronie prezentujemy wyposażenie następujących części szkoły:

Meble szkolne

Wszystkie meble szkolne które tutaj przedstawiamy wyróżniają się najwyższą jakością, trwałością oraz estetyką. Są stosowane w tysiącach obiektów w Polsce oraz na świecie. Meble te posiadają 24 miesięczną gwarancję oraz certyfikat jakości. 

Rabaty 

Oferujemy rabaty uzależnione od wielkości zamówienia, dlatego też w celu uzyskania oferty cenowej uwzględniającej rabat, prosimy o kontakt emailem lub telefonicznie i podanie symboli oraz ilości potrzebnych Państwu mebli szkolnych.

Kliknij na obrazek aby przejść do wybranego rodzaju mebli szkolnych
Szatnia szkolna, meble szkolneSzatnia przedszkolna, meble szkolne
Pokój nauczycielski, meble szkolneKlasa szkolna, meble szkolne
Pomieszczenie gospodarcze, meble szkolnekosze do segregowania odpadów

.

.

Szatnia szkolna

Szafy do szatni, szafki szkolne, szafy metalowe, meble metalowe, szatnia szkolna

Szafki szkolne skrytkowe SUS W. Szerokość kolumny 300 mm, głębokość szafy 500 mm

Kliknij tutaj aby szybko wrócić do początku strony.

SzkicSymbol szafyWymiary w mm (wys x szer x gł)Opis szafy
Szafa skrytkowa, szafa socjalna SUS 312 W st, szafa do szatni

SUS 312 W st

Cena: 271 zł netto

1800 x 300 x 500Szafka z dwoma schowkami w pionie, w 1 kolumnie. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik, drążek oraz dwa wieszaki na ubranie. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm.  
Szafa skrytkowa, szafa socjalna SUS 312 W st na nóżkach, szafa do szatni, szafa metalowa

SUS 312 W st na nóżkach

Cena: 285 zł netto

1940 x 300 x 500Szafka na nóżkach (regulowanych w zakresie 10 mm) z dwoma schowkami w pionie, w 1 kolumnie. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik, drążek oraz dwa wieszaki na ubranie. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm. Nogi z blachy ocynkowanej gr.1,5 mm ze stopką regulacyjną. 
Szafa skrytkowa, szafa socjalna, szafa do szatni SUS 322 W st, szafa metalowa, meble metalowe

SUS 322 W st

Cena: 442 zł netto

1800 x 600 x 500Szafka z dwoma schowkami w pionie, w 2 kolumnach. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik, drążek oraz dwa wieszaki na ubranie. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm.
Szafa skrytkowa, szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa SUS 322 W st na nóżkach, meble metalowe, szafy metalowe

SUS 322 W st na nóżkach

Cena: 456 zł netto

1940 x 600 x 500Szafka na nóżkach (regulowanych w zakresie 10 mm) z dwoma schowkami w pionie, w 2 kolumnach. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik, drążek oraz dwa wieszaki na ubranie. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm. Nogi z blachy ocynkowanej gr.1,5 mm ze stopką regulacyjną.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa SUS 332 W st, szafy metalowe, meble metalowe

SUS 332 W st

Cena; 645 zł netto

1800 x 900 x 500Szafka z dwoma schowkami w pionie, w 3 kolumnach. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik, drążek oraz dwa wieszaki na ubranie. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe SUS 332 W st na nóżkach

SUS 332 W st na nóżkach

Cena: 659 zł netto

1940 x 900 x 500Szafka na nóżkach (regulowanych w zakresie 10mm) z dwoma schowkami w pionie, w 3 kolumnach. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik, drążek oraz dwa wieszaki na ubranie. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. . Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm. Nogi z blachy ocynkowanej gr.1,5 mm ze stopką regulacyjną.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 342 W st

SUS 342 W st

Cena: 811 zł netto

1800 x 1200 x 500Szafka z dwoma schowkami w pionie, w 4 kolumnach.  Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik, drążek oraz dwa wieszaki na ubranie. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 342 W st na nóżkach

SUS 342 W st na nóżkach

Cena: 825 zł netto

1940 x 1200 x 500Szafka na nóżkach (regulowanych w zakresie 10mm) z dwoma schowkami w pionie, w 4 kolumnach.  Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik, drążek oraz dwa wieszaki na ubranie. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm. Nogi z blachy ocynkowanej gr.1,5 mm ze stopką regulacyjną.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 313 W st

SUS 313 W st

Cena: 309 zł netto

1800 x 300 x 500Szafka z trzema schowkami w pionie, w 1 kolumnie. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 313 W st na nóżkach

SUS 313 W st na nóżkach

Cena: 323 zł netto

1940 x 300 x 500Szafka na nóżkach (regulowanych w zakresie 10mm) z trzema schowkami w pionie, w 1 kolumnie. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm. Nogi z blachy ocynkowanej gr.1,5 mm ze stopką regulacyjną.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 323 W st

SUS 323 W st

Cena: 502 zł netto

1800 x 600 x 500Szafka z trzema schowkami w pionie, w 2 kolumnach. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 323 W st na nóżkach

SUS 323 W st na nóżkach

Cena: 516 zł netto

1940 x 600 x 500Szafka na nóżkach (regulowanych w zakresie 10mm) z trzema schowkami w pionie, w 2 kolumnach. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm. Nogi z blachy ocynkowanej gr.1,5 mm ze stopką regulacyjną.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 333 W st

SUS 333 W st

Cena: 734 zł netto

1800 x 900 x 500Szafka z trzema schowkami w pionie, w 3 kolumnach. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 333 W st na nóżkach

SUS 333 W st na nóżkach

Cena: 748 zł netto

1940 x 900 x 500Szafka na nóżkach (regulowanych w zakresie 10 mm)  z trzema schowkami w pionie, w 3 kolumnach. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm. Nogi z blachy ocynkowanej gr.1,5 mm ze stopką regulacyjną.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 343 W st

SUS 343 W st

Cena: 927 zł netto

1800 x 1200 x 500Szafka z trzema schowkami w pionie, w 4 kolumnach. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 343 W st na nóżkach

SUS 343 W st na nóżkach

Cena: 941 zł netto

1940 x 1200 x 500Szafka na nóżkach (regulowanych w zakresie 10m)  z trzema schowkami w pionie, w 4 kolumnach. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm. Nogi z blachy ocynkowanej gr.1,5 mm ze stopką regulacyjną.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 314 W st

SUS 314 W st

Cena: 341 zł netto

1800 x 300 x 500Szafka z czterema schowkami w pionie, w 1 kolumnie. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 314 W st na nóżkach

SUS 314 W st na nóżkach

Cena: 355 zł netto

1940 x 300 x 500Szafka na nóżkach (regulowanych w zakresie 10mm)  z czterema schowkami w pionie, w 1 kolumnie. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm. Nogi z blachy ocynkowanej gr.1,5 mm ze stopką regulacyjną.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 324 W st

SUS 324 W st

Cena: 562 zł netto

1800 x 600 x 500Szafka z czterema schowkami w pionie, w 2 kolumnach. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 324 W st na nóżkach

SUS 324 W st na nóżkach

Cena: 576 zł netto

1940 x 600 x 500Szafka na nóżkach (regulowanych w zakresie 10 mm)  z czterema schowkami w pionie, w 2 kolumnach. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm. Nogi z blachy ocynkowanej gr.1,5 mm ze stopką regulacyjną.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 334 W st

SUS 334 W st

Cena: 811 zł netto

1800 x 900 x 500Szafka z czterema schowkami w pionie, w 3 kolumnach.  Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 334 W st na nóżkach

SUS 334 W st na nóżkach

Cena: 825 zł netto

1940 x 900 x 500Szafka na nóżkach (regulowanych w zakresie 10 mm)  z czterema schowkami w pionie, w 3 kolumnach.  Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm. Nogi z blachy ocynkowanej gr.1,5 mm ze stopką regulacyjną.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 344 W st

SUS 344 W st

Cena: 1024 zł netto

1800 x 1200 x 500Szafka z czterema schowkami w pionie, w 4 kolumnach. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 344 W st na nóżkach

SUS 344 W st na nóżkach

Cena: 1038 zł netto

1940 x 1200 x 500Szafka na nóżkach (regulowanych w zakresie 10 mm) z czterema schowkami w pionie, w 4 kolumnach. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm. Nogi z blachy ocynkowanej gr.1,5 mm ze stopką regulacyjną.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 315 W st

SUS 315 W st

Cena: 388 zł netto

1800 x 300 x 500Szafka z pięcioma skrytkami w pionie, w 1 kolumnie. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 315 W st na nóżkach

SUS 315 W st na nóżkach

Cena: 402 zł netto

1940 x 300 x 500Szafka na nóżkach (regulowanych w zakresie 10 mm)  z pięcioma skrytkami w pionie, w 1 kolumnie. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm. Nogi z blachy ocynkowanej gr.1,5 mm ze stopką regulacyjną.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 325 W st

SUS 325 W st

Cena: 654 zł netto

1800 x 600 x 500Szafka z pięcioma skrytkami w pionie, w 2 kolumnach. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 325 W st na nóżkach

SUS 325 W st na nóżkach

Cena: 668 zł netto

1940 x 600 x 500Szafka na nóżkach (regulowanych w zakresie 10 mm)  z pięcioma skrytkami w pionie, w 2 kolumnach. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm. Nogi z blachy ocynkowanej gr.1,5 mm ze stopką regulacyjną.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 335 W st

SUS 335 W st

Cena: 923 zł netto

1800 x 900 x 500Szafka z pięcioma skrytkami w pionie, w 3 kolumnach Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 335 W st na nóżkach

SUS 335 W st na nóżkach

Cena: 937 zł netto

1940 x 900 x 500Szafka na nóżkach (regulowanych w zakresie 10 mm)  z pięcioma skrytkami w pionie, w 3 kolumnach. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm. Nogi z blachy ocynkowanej gr.1,5 mm ze stopką regulacyjną.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 345 W st

SUS 345 W st

Cena: 1167 zł netto

1800 x 1200 x 500Szafka z pięcioma skrytkami w pionie, w 4 kolumnach. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 345 W st na nóżkach

SUS 345 W st na nóżkach

Cena: 1181 zł netto

1940 x 1200 x 500Szafka na nóżkach (regulowanych w zakresie 10 mm)  z pięcioma skrytkami w pionie, w 4 kolumnach. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm. Nogi z blachy ocynkowanej gr.1,5 mm ze stopką regulacyjną.

.

Szafy skrytkowe SUS W. Szerokość kolumny 400 mm, głębokość szafy 500 mm

Kliknij tutaj aby szybko wrócić do początku strony.

SzkicSymbol szafyWymiary w mm (wys x szer x gł)Opis szafy
Szafa skrytkowa, szafa socjalna SUS 412 W st, szafa do szatni

SUS 412 W st

Cena: 298 zł netto

1800 x 400 x 500Szafka o szer 400 mm, z dwoma schowkami w pionie, w 1 kolumnie. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik, drążek oraz dwa wieszaki na ubranie. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm.  
Szafa skrytkowa, szafa socjalna SUS 412 W st na nóżkach, szafa do szatni, szafa metalowa

SUS 412 W st na nóżkach

Cena: 312 zł netto

1940 x 400 x 500Szafka na nóżkach (regulowanych w zakresie 10mm) o szer 400 mm, z dwoma schowkami w pionie, w 1 kolumnie. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik, drążek oraz dwa wieszaki na ubranie. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm. Nogi z blachy ocynkowanej gr.1,5 mm ze stopką regulacyjną. 
Szafa skrytkowa, szafa socjalna, szafa do szatni SUS 422 W st, szafa metalowa, meble metalowe

SUS 422 W st

Cena: 514 zł netto

1800 x 800 x 500Szafka o szer 800 mm , z dwoma schowkami w pionie, w 2 kolumnach.   Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik, drążek oraz dwa wieszaki na ubranie. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm.
Szafa skrytkowa, szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa SUS 422 W st na nóżkach, meble metalowe, szafy metalowe

SUS 422 W st na nóżkach

Cena: 528 zł netto

1940 x 800 x 500Szafka na nóżkach (regulowanych w zakresie 10mm )o szer 800 mm , z dwoma schowkami w pionie, w 2 kolumnach. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik, drążek oraz dwa wieszaki na ubranie. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm. Nogi z blachy ocynkowanej gr.1,5 mm ze stopką regulacyjną.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa SUS 432 W st, szafy metalowe, meble metalowe

SUS 432 W st

Cena: 738 zł netto

1800 x 1200 x 500Szafka o szer 1200 mm , z dwoma schowkami w pionie, w 3 kolumnach.  Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik, drążek oraz dwa wieszaki na ubranie. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe SUS 432 W st na nóżkach

SUS 432 W st na nóżkach

Cena: 752 zł netto

1940 x 1200 x 500Szafka na nóżkach (regulowanych w zakresie 10mm ) o szer 1200 mm , z dwoma schowkami w pionie, w 3 kolumnach Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik, drążek oraz dwa wieszaki na ubranie. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm. Nogi z blachy ocynkowanej gr.1,5 mm ze stopką regulacyjną.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 413 W st

SUS 413 W st

Cena: 340 zł netto

1800 x 400 x 500Szafka o szer 400 mm, z trzema schowkami w pionie, w 1 kolumnie. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 413 W st na nóżkach

SUS 413 W st na nóżkach

Cena: 354 zł netto

1940 x 400 x 500Szafka na nóżkach (regulowanych w zakresie 10mm ) o szer 400 mm, z trzema schowkami w pionie, w 1 kolumnie.. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm. Nogi z blachy ocynkowanej gr.1,5 mm ze stopką regulacyjną.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 423 W st

SUS 423 W st

Cena: 582 zł netto

1800 x 800 x 500Szafka o szer 800 mm, z trzema schowkami w pionie, w 2 kolumnach.. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 423 W st na nóżkach

SUS 423 W st na nóżkach

Cena: 597 zł netto

1940 x 800 x 500Szafka na nóżkach (regulowanych w zakresie 10mm ) o szer 800 mm, z trzema schowkami w pionie, w 2 kolumnach.. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm. Nogi z blachy ocynkowanej gr.1,5 mm ze stopką regulacyjną.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 433 W st

SUS 433 W st

Cena: 842 zł netto

1800 x 1200 x 500Szafka o szer 1200 mm, z trzema schowkami w pionie, w 3 kolumnach. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 433 W st na nóżkach

SUS 433 W st na nóżkach

Cena: 856 zł netto

1940 x 1200 x 500Szafka na nóżkach (regulowanych w zakresie 10mm ) o szer 1200 mm, z trzema schowkami w pionie, w 3 kolumnach. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm. Nogi z blachy ocynkowanej gr.1,5 mm ze stopką regulacyjną.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 414 W st

SUS 414 W st

Cena: 375 zł netto

1800 x 400 x 500Szafka o szer 400 mm, z czterema schowkami w pionie, w 1 kolumnie.  Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 414 W st na nóżkach

SUS 414 W st na nóżkach

Cena: 389 zł netto

1940 x 400 x 500Szafka na nóżkach (regulowanych w zakresie 10mm ) o szer 400 mm, z czterema schowkami w pionie, w 1 kolumnie.  Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm. Nogi z blachy ocynkowanej gr.1,5 mm ze stopką regulacyjną.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 424 W st

SUS 424 W st

Cena: 645 zł netto

1800 x 800 x 500Szafka o szer 800 mm, z czterema schowkami w pionie, w 2 kolumnach. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm..
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 424 W st na nóżkach

SUS 424 W st na nóżkach

Cena: 659 zł netto

1940 x 800 x 500Szafka na nóżkach (regulowanych w zakresie 10mm ) o szer 800 mm, z czterema schowkami w pionie, w 2 kolumnach. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm. Nogi z blachy ocynkowanej gr.1,5 mm ze stopką regulacyjną.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 434 W st

SUS 434 W st

Cena: 931 zł netto

1800 x 1200 x 500Szafka o szer 1200 mm, z czterema schowkami w pionie, w 3 kolumnach. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 434 W st na nóżkach

SUS 434 W st na nóżkach

Cena: 945 zł netto

1940 x 1200 x 500Szafka na nóżkach (regulowanych w zakresie 10mm ) o szer 1200 mm, z czterema schowkami w pionie, w 3 kolumnach. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm. Nogi z blachy ocynkowanej gr.1,5 mm ze stopką regulacyjną.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 415 W st

SUS 415 W st

Cena: 426 zł netto

1800 x 400 x 500Szafka o szer 400 mm, z pięcioma skrytkami w pionie, w 1 kolumnie. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 415 W st na nóżkach

SUS 415 W st na nóżkach

Cena: 440 zł netto

1940 x 400 x 500Szafka na nóżkach (regulowanych w zakresie 10mm ) o szer 400 mm, z pięcioma skrytkami w pionie, w 1 kolumnie. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm. Nogi z blachy ocynkowanej gr.1,5 mm ze stopką regulacyjną.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 425 W st

SUS 425 W st

Cena: 734 zł netto

1800 x 800 x 500Szafka o szer 800 mm, z pięcioma skrytkami w pionie, w 2 kolumnach. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 425 W st na nóżkach

SUS 425 W st na nóżkach

Cena: 748 zł netto

1940 x 800 x 500Szafka na nóżkach (regulowanych w zakresie 10mm ) o szer 800 mm, z pięcioma skrytkami w pionie, w 2 kolumnach. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm. Nogi z blachy ocynkowanej gr.1,5 mm ze stopką regulacyjną.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 435 W st

SUS 435 W st

Cena: 1059 zł netto

1800 x 1200 x 500Szafka o szer 1200 mm, z pięcioma skrytkami w pionie, w 3 kolumnach. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm.
Szafa socjalna, szafa do szatni, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SUS 435 W st na nóżkach

SUS 435 W st na nóżkach

Cena: 1073 zł netto

1940 x 1200 x 500Szafka na nóżkach (regulowanych w zakresie 10mm ) o szer 1200 mm, z pięcioma skrytkami w pionie, w 3 kolumnach. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm. Nogi z blachy ocynkowanej gr.1,5 mm ze stopką regulacyjną.

.

Szafy ubraniowe dla młodszych uczniów SumS st. Szerokość kolumny 300 mm, głębokość szafy 500 mm

Kliknij tutaj aby szybko wrócić do początku strony.

SzkicSymbol szafyWymiary w mm (wys x szer x gł)Opis szafy
Szatnia szkolna, szafa ubraniowa, szafy metalowe, meble metalowe, meble socjalne

SumS 310 st

Cena: 385 zł netto

1500 x 300 x 500Jedno-drzwiowa szafa ubraniowa dla młodszych uczniów.
Szafa ubraniowa, szatnia szkolna, meble szkolne, szafy socjalne, szafy metalowe

SumS 320 st

Cena: 706 zł netto

1500 x 600 x 500Dwu-drzwiowa szafa ubraniowa dla młodszych uczniów.
Szatnia szkolna, szafa ubraniowa, szafy socjalne, szafy metalowe SumS 330 st

SumS 330 st

Cena: 999 zł netto

1500 x 900 x 500Trzy-drzwiowa szafa ubraniowa dla młodszych uczniów.
Szafa ubraniowa, szafy socjalne, szatnia szkolna, meble szkolne, szafy metalowe, SumS 340 st

SumS 340 st

Cena: 1228 zł netto

1500 x 1200 x 500Cztero-drzwiowa szafa ubraniowa dla młodszych uczniów.

Szafki szkolne SUS z półką wewnątrz. Szerokość kolumny 300 mm, głębokość szafy 490 mm

Kliknij tutaj aby szybko wrócić do początku strony.

SzkicSymbol szafyWymiary w mm (wys x szer x gł)Opis szafy
Szafki szkolne, szafa ubraniowa, szafy metalowe, meble metalowe, szafy socjalne SUS 312 st z półką wewnątrz

SUS 312 st z półką

Cena: 409 zł netto

1800 x 300 x 490Szafa skrytkowa 2-komorowa. Każda komora wyposażona w drążek z haczykami oraz w półki na podręczne drobiazgi, książki, kanapki. 
Szafki szkolne, szafa ubraniowa, szafa socjalna, meble szkolne SUS 322 st z półką

SUS 322 st z półką

Cena: 699 zł netto

1800 x 600 x 490Szafa skrytkowa 4-komorowa. Każda komora wyposażona w drążek z haczykami oraz w półki na podręczne drobiazgi, książki, kanapki. 
Szafki szkolne, szafa socjalna, szafy metalowe, meble metalowe, meble szkolne, SUS 412 st z półką

SUS 412 st z półką

Cena: 451 zł netto

1800 x 400 x 490Szafa skrytkowa 2-komorowa. Każda komora wyposażona w drążek z haczykami oraz w półki na podręczne drobiazgi, książki, kanapki. 
Szafki szkolne, szafy metalowe, meble szkolne, szafy socjalne, SUS 422 st z półką

SUS 422 st z półką

Cena: 801 zł netto

1800 x 400 x 490Szafa skrytkowa 4-komorowa. Każda komora wyposażona w drążek z haczykami oraz w półki na podręczne drobiazgi, książki, kanapki. 

.

Szatnia w przedszkolu

Szafy szafy do szatni, szafy przedszkolne, szafy metalowe, meble metalowe, szatnia przedszkolna

Szafy ubraniowe dla przedszkolaków SumS p st. Szerokość kolumny 300 mm, głębokość szafy 500 mm

Kliknij tutaj aby szybko wrócić do początku strony.

SzkicSymbol szafyWymiary w mm (wys x szer x gł)Opis szafy
Szafa ubraniowa, szatnia przedszkolna, SumS 310p st

SumS 310p st

Cena: 367 zł netto

1350 x 300 x 500Jedno-drzwiowa szafa ubraniowa dla przedszkolaków.
Szafa ubraniowa, szafa metalowa, meble metalowe, szatnia przedszkolna, SumS 320p st

SumS 320p st

Cena: 642 zł netto

1350 x 600 x 500Dwu-drzwiowa szafa ubraniowa dla przedszkolaków.
Szafa ubraniowa, szafa metalowa, szafa do szatni, szatnia przedszkolna, SumS 330p st

SumS 330p st

Cena: 816 zł netto

1350 x 900 x 500Trzy-drzwiowa szafa ubraniowa dla przedszkolaków.
Szafa ubraniowa, szafa metalowa, meble metalowe, szafy metalowe, SumS 340p st

SumS 340p st

Cena: 1146 zł netto

1350 x 1200 x 500Cztero-drzwiowa szafa ubraniowa dla przedszkolaków.

.

Wyposażenie pokoju nauczycielskiego

pokój nauczycielski, meble szkolne

Szafy katalogowe do przechowywania dzienników i innych dokumentów

Kliknij tutaj aby szybko wrócić do początku strony.

SzkicSymbolWymiary w mm (wys x szer x gł)Opis
Szafa do sortowania dokumentów, meble szkolne

Sbmk1

Cena: 1164 zł netto

1990 x 1000 x 435Szafka do sortowania i przechowywania dokumentów, poczty, dzienników uczniowskich. Półki można dowolnie przestawiać w odstępach co 25 mm, wysuwana półka zamontowana na mocnych prowadnicach, dolna szafka wyposażona w przestawną półkę na segregatory i inne dokumenty.
Szafa do sortowania dokumentów, meble szkolne

Sbmk2

Cena: 1048 zł netto

1990 x 1000 x 435Regał z przegrodami. Wielkość przegródek dostosowana do formatu A4, regulowana wysokość półek co 25 mm – co pozwala na dostosowanie rozstawu półek do indywidualnych potrzeb.

.

Stoły - możliwe zestawianie stołów

Kliknij tutaj aby szybko wrócić do początku strony.

SzkicSymbolWymiary w mm (wys x szer x gł)Opis
Stół biurowy

Stół biurowy STB 1060

Cena: 310 zł netto

745-770 x 1000 x 600Prostokątny stół biurowy. Nogi stołu wykonane ze stalowych profili o profilu kwadratowym 50 x 50 mm wyposażone w stopki wyrównujące wysokość. Stoły wyposażone w kanał kablowy umieszczony pod blatem umożliwiający w estetyczny sposób przechowanie kabli lub listwy zasilającej. Blat stołu o grubości 18mm o powłoce z melaminy. Brzegi blatów w kolorze czarnym. Stoły dostarczane w elementach umożliwiających łatwy montaż.
Stół biurowy

Stół biurowy STB 1260

Cena: 330 zł netto

745-770 x 1200 x 600Prostokątny stół biurowy. Nogi stołu wykonane ze stalowych profili o profilu kwadratowym 50 x 50 mm wyposażone w stopki wyrównujące wysokość. Stoły wyposażone w kanał kablowy umieszczony pod blatem umożliwiający w estetyczny sposób przechowanie kabli lub listwy zasilającej. Blat stołu o grubości 18mm o powłoce z melaminy. Brzegi blatów w kolorze czarnym. Stoły dostarczane w elementach umożliwiających łatwy montaż.
Stół biurowy

Stół biurowy STB 1460

Cena: 350 zł netto

745-770 x 1400 x 600Prostokątny stół biurowy. Nogi stołu wykonane ze stalowych profili o profilu kwadratowym 50 x 50 mm wyposażone w stopki wyrównujące wysokość. Stoły wyposażone w kanał kablowy umieszczony pod blatem umożliwiający w estetyczny sposób przechowanie kabli lub listwy zasilającej. Blat stołu o grubości 18mm o powłoce z melaminy. Brzegi blatów w kolorze czarnym. Stoły dostarczane w elementach umożliwiających łatwy montaż.
Stół biurowy

Stół biurowy STB 1660

Cena: 370 zł netto

745-770 x 1600 x 600Prostokątny stół biurowy. Nogi stołu wykonane ze stalowych profili o profilu kwadratowym 50 x 50 mm wyposażone w stopki wyrównujące wysokość. Stoły wyposażone w kanał kablowy umieszczony pod blatem umożliwiający w estetyczny sposób przechowanie kabli lub listwy zasilającej. Blat stołu o grubości 18mm o powłoce z melaminy. Brzegi blatów w kolorze czarnym. Stoły dostarczane w elementach umożliwiających łatwy montaż.
Stół biurowy

Stół biurowy STB 1860

Cena: 390 zł netto

745-770 x 1800 x 600Prostokątny stół biurowy. Nogi stołu wykonane ze stalowych profili o profilu kwadratowym 50 x 50 mm wyposażone w stopki wyrównujące wysokość. Stoły wyposażone w kanał kablowy umieszczony pod blatem umożliwiający w estetyczny sposób przechowanie kabli lub listwy zasilającej. Blat stołu o grubości 18mm o powłoce z melaminy. Brzegi blatów w kolorze czarnym. Stoły dostarczane w elementach umożliwiających łatwy montaż.
Stół biurowy

Stół biurowy STB 1080

Cena: 365 zł netto

745-770 x 1000 x 800Prostokątny stół biurowy. Nogi stołu wykonane ze stalowych profili o profilu kwadratowym 50 x 50 mm wyposażone w stopki wyrównujące wysokość. Stoły wyposażone w kanał kablowy umieszczony pod blatem umożliwiający w estetyczny sposób przechowanie kabli lub listwy zasilającej. Blat stołu o grubości 18mm o powłoce z melaminy. Brzegi blatów w kolorze czarnym. Stoły dostarczane w elementach umożliwiających łatwy montaż.
Stół biurowy

Stół biurowy STB 1280

Cena: 385 zł netto

745-770 x 1200 x 800Prostokątny stół biurowy. Nogi stołu wykonane ze stalowych profili o profilu kwadratowym 50 x 50 mm wyposażone w stopki wyrównujące wysokość. Stoły wyposażone w kanał kablowy umieszczony pod blatem umożliwiający w estetyczny sposób przechowanie kabli lub listwy zasilającej. Blat stołu o grubości 18mm o powłoce z melaminy. Brzegi blatów w kolorze czarnym. Stoły dostarczane w elementach umożliwiających łatwy montaż.
Stół biurowy

Stół biurowy STB 1480

Cena: 405 zł netto

745-770 x 1400 x 800Prostokątny stół biurowy. Nogi stołu wykonane ze stalowych profili o profilu kwadratowym 50 x 50 mm wyposażone w stopki wyrównujące wysokość. Stoły wyposażone w kanał kablowy umieszczony pod blatem umożliwiający w estetyczny sposób przechowanie kabli lub listwy zasilającej. Blat stołu o grubości 18mm o powłoce z melaminy. Brzegi blatów w kolorze czarnym. Stoły dostarczane w elementach umożliwiających łatwy montaż.
Stół biurowy

Stół biurowy STB 1680

Cena: 425 zł netto

745-770 x 1600 x 800Prostokątny stół biurowy. Nogi stołu wykonane ze stalowych profili o profilu kwadratowym 50 x 50 mm wyposażone w stopki wyrównujące wysokość. Stoły wyposażone w kanał kablowy umieszczony pod blatem umożliwiający w estetyczny sposób przechowanie kabli lub listwy zasilającej. Blat stołu o grubości 18mm o powłoce z melaminy. Brzegi blatów w kolorze czarnym. Stoły dostarczane w elementach umożliwiających łatwy montaż.
Stół biurowy

Stół biurowy STB 1880

Cena: 445 zł netto

745-770 x 1800 x 800Prostokątny stół biurowy. Nogi stołu wykonane ze stalowych profili o profilu kwadratowym 50 x 50 mm wyposażone w stopki wyrównujące wysokość. Stoły wyposażone w kanał kablowy umieszczony pod blatem umożliwiający w estetyczny sposób przechowanie kabli lub listwy zasilającej. Blat stołu o grubości 18mm o powłoce z melaminy. Brzegi blatów w kolorze czarnym. Stoły dostarczane w elementach umożliwiających łatwy montaż.

.

Szafy i wózki na laptopy

Kliknij tutaj aby szybko wrócić do początku strony.

SzkicSymbolWymiary w mm (wys x szer x gł)Opis
Szafa na laptopy

Szafa na laptopy SZNL 4110

Bez ładowania

Cena: 1298 zł netto

1800 x 400 x 500Szafa do zabezpieczania laptopów. Wersja bez podłączeń elektrycznych
Szafa na laptopy

Szafa na laptopy SZNL 4110

Z ładowaniem

Cena: 1622 zł netto

1800 x 400 x 500Szafa do zabezpieczania jednostek PC z jednoczesną możliwością doładowania baterii podczas przechowywania. Szafa wyposażona w listwę z gniazdami elektrycznymi.
Wózek na laptopy, szafa na laptopy

Wózek na laptopy WNL 110

Cena: 1831 zł netto

1250 x 530 x 5001 kolumna po 10 gniazdek (Σ 10 laptopów). Dostępne blaty: popielaty, kremowy, biały, czarny, bukowy (za dopłatą).
Wózek na laptopy, szafa na laptopy

Wózek na laptopy WNL 208

Cena: 2749 zł netto

1060 x 920 x 5002 kolumny po 8 gniazdek (Σ 16 laptopów). Dostępne blaty: popielaty, kremowy, biały, czarny, bukowy (za dopłatą).
Wózek na laptopy, szafa na laptopy

Wózek na laptopy WNL 210

Cena: 3368 zł netto

1250 x 920 x 5002 kolumny po 10 gniazdek (Σ 20 laptopów). Dostępne blaty: popielaty, kremowy, biały, czarny, bukowy (za dopłatą).
Wózek na laptopy, szafa na laptopy

Wózek na laptopy WNL 213

Cena: 4053 zł netto

1540 x 920 x 5002 kolumny po 13 gniazdek (Σ 26 laptopów). Dostępne blaty: popielaty, kremowy, biały, czarny, bukowy (za dopłatą).
Wózek na laptopy, szafa na laptopy

Wózek na laptopy WNL 310

Cena: 4836 zł netto

1250 x 1310 x 5003 kolumny po 10 gniazdek (Σ 30 laptopów). Dostępne blaty: popielaty, kremowy, biały, czarny, bukowy (za dopłatą).
Wózek na tablety, szafa na tablety

Wózek na tablety WNT 33

Cena: 5027 zł netto

Wózek do przechowywania 32 tabletów i 1 laptopa. Wózek posiada wkłady wykonane z pianki niepalnej, ponumerowane, półkę z gniazdem do ładowania laptopa, uchwyty do przemieszczania po obu stronach, cztery kółka jezdne (w tym dwa z hamulcem). Drzwi szafy zamykane zamkiem zabezpieczającym z blokadą w dwóch punktach. Wierzch wózka pokryty blatem z melaminy (ze ściętymi rogami o gr. 18 mm z czarnymi krawędziami). Korpus wózka posiada otwory wentylacyjne do cyrkulacji powietrza. Do wózka jest dołączany przewód przyłączeniowy o długości 3 metrów. Wózek posiada uchwyt - zwijacz przewodu umożliwiający nawinięcie przewodu zasilającego. W zestawie dołączone są 2 kable: z wyjściem na IEC C5 oraz kabel z wyjściem IEC C7.

.

Wyposażenie klasy szkolnej

klasa szkolna, meble szkolne

Stoliki szkolne i krzesła

Kliknij tutaj aby szybko wrócić do początku strony.

SzkicSymbolWymiary w mm (wys x szer x gł)Opis
stolik szkolny, meble szkolne

Stolik szkolny Q8

Cena: 435 zł netto

720 x 700 x 580Stelaż, w kształcie litery „Z”, wykonany z profili zamkniętych, połączonych blendą z płyty laminowanej. Lakierowany strukturalną farbą proszkową. Biurko wyposażone w stoki regulujące wysokość w zakresie ~ 15 mm.
stolik szkolny, meble szkolne

Stolik szkolny Q8B

Cena: 495 zł netto

760 x 800 x 700Stelaż, w kształcie litery „Z”, wykonany z profili zamkniętych, połączonych blendą z płyty laminowanej. Lakierowany strukturalną farbą proszkową. Biurko wyposażone w stoki regulujące wysokość w zakresie ~ 15 mm.
krzesło szkolne, meble szkolne

Krzesło KD

Cena: 89 zł netto

780/450 x 460 x 500Siedzisko i oparcie ukształtowane ergonomicznie, ze sklejki bukowej, lakierowane lakierem bezbarwnym. Stelaż z rurki stalowej malowany w kolorze RAL 8016. Nogi wyposażone w stopki z tworzywa, nie niszczące podłogi.

.

Szafy i wózki na laptopy

Kliknij tutaj aby szybko wrócić do początku strony.

SzkicSymbolWymiary w mm (wys x szer x gł)Opis
Szafa na laptopy

Szafa na laptopy SZNL 4110

Bez ładowania

Cena: 1298 zł netto

1800 x 400 x 500Szafa do zabezpieczania laptopów. Wersja bez podłączeń elektrycznych
Szafa na laptopy

Szafa na laptopy SZNL 4110

Z ładowaniem

Cena: 1622 zł netto

1800 x 400 x 500Szafa do zabezpieczania jednostek PC z jednoczesną możliwością doładowania baterii podczas przechowywania. Szafa wyposażona w listwę z gniazdami elektrycznymi.
Wózek na laptopy, szafa na laptopy

Wózek na laptopy WNL 110

Cena: 1831 zł netto

1250 x 530 x 5001 kolumna po 10 gniazdek (Σ 10 laptopów). Dostępne blaty: popielaty, kremowy, biały, czarny, bukowy (za dopłatą).
Wózek na laptopy, szafa na laptopy

Wózek na laptopy WNL 208

Cena: 2749 zł netto

1060 x 920 x 5002 kolumny po 8 gniazdek (Σ 16 laptopów). Dostępne blaty: popielaty, kremowy, biały, czarny, bukowy (za dopłatą).
Wózek na laptopy, szafa na laptopy

Wózek na laptopy WNL 210

Cena: 3368 zł netto

1250 x 920 x 5002 kolumny po 10 gniazdek (Σ 20 laptopów). Dostępne blaty: popielaty, kremowy, biały, czarny, bukowy (za dopłatą).
Wózek na laptopy, szafa na laptopy

Wózek na laptopy WNL 213

Cena: 4053 zł netto

1540 x 920 x 5002 kolumny po 13 gniazdek (Σ 26 laptopów). Dostępne blaty: popielaty, kremowy, biały, czarny, bukowy (za dopłatą).
Wózek na laptopy, szafa na laptopy

Wózek na laptopy WNL 310

Cena: 4836 zł netto

1250 x 1310 x 5003 kolumny po 10 gniazdek (Σ 30 laptopów). Dostępne blaty: popielaty, kremowy, biały, czarny, bukowy (za dopłatą).
Wózek na tablety, szafa na tablety

Wózek na tablety WNT 33

Cena: 5027 zł netto

Wózek do przechowywania 32 tabletów i 1 laptopa. Wózek posiada wkłady wykonane z pianki niepalnej, ponumerowane, półkę z gniazdem do ładowania laptopa, uchwyty do przemieszczania po obu stronach, cztery kółka jezdne (w tym dwa z hamulcem). Drzwi szafy zamykane zamkiem zabezpieczającym z blokadą w dwóch punktach. Wierzch wózka pokryty blatem z melaminy (ze ściętymi rogami o gr. 18 mm z czarnymi krawędziami). Korpus wózka posiada otwory wentylacyjne do cyrkulacji powietrza. Do wózka jest dołączany przewód przyłączeniowy o długości 3 metrów. Wózek posiada uchwyt - zwijacz przewodu umożliwiający nawinięcie przewodu zasilającego. W zestawie dołączone są 2 kable: z wyjściem na IEC C5 oraz kabel z wyjściem IEC C7.

.

Szafki szkolne do przechowywania pomocy naukowych, kanapek i drobiazgów

Kliknij tutaj aby szybko wrócić do początku strony.

SzkicSymbol szafyWymiary w mm (wys x szer x gł)Opis szafy
Szafki szkolne, szafy socjalne, szafy metalowe, meble metalowe

WFD DFD 422350

Cena: 865 zł netto

1560 x 725 x 500Szafa posiada drzwi ze wzmocnieniem i ogranicznikiem otwarcia oraz półkę
Szafki szkolne, szafy socjalne, szafy metalowe, meble metalowe, meble szkolne

WFD DFD 432350

Cena: 1175 zł netto

1560 x 1075 x 500Szafa posiada drzwi ze wzmocnieniem i ogranicznikiem otwarcia oraz półkę
Szafki szkolne, meble szkolne, szafy socjalne, szafy metalowe

WFD DFD 421350

Cena: 730 zł netto

1560 x 725 x 500Szafa posiada drzwi ze wzmocnieniem i ogranicznikiem otarcia, półkę górną, półkę dolną, drążek ubraniowy, perforowane dno. 
Szafki szkolne, meble szkolne, szafy socjalne, meble metalowe, szafy metalowe

WFD DFD 431350

Cena: 995 zł netto

1560 x 1075 x 500Szafa posiada drzwi ze wzmocnieniem i ogranicznikiem otarcia, półkę górną, półkę dolną, drążek ubraniowy, perforowane dno. 
Szafki szkolne, meble szkolne, szafy metalowe, szafy socjalne, meble metalowe

WFD GS 2

Cena: 960 zł netto

1650 x 625 x 450Szafa posiada drzwi ze wzmocnieniem i ogranicznikiem otwarcia, półkę górną, półkę dolną, drążek ubraniowy.
Szafki szkolne, meble szkolne, szafy socjalne, szafy metalowe, meble metalowe

WFD GS 3

Cena: 1270 zł netto

1650 x 925 x 450Szafa posiada drzwi ze wzmocnieniem i ogranicznikiem otwarcia, półkę górną, półkę dolną, drążek ubraniowy.

.

Szkolne pomieszczenie gospodarcze

Szafy gospodarcze SMD

Kliknij tutaj aby szybko wrócić do początku strony.

Szafy gospodarcze, szafy metalowe, meble metalowe

SzkicSymbol szafyWymiary w mm (wys x szer x gł)Opis szafy
Szafy gospodarcze, szafy socjalne, szafy metalowe, meble metalowe

SMD 60

Cena: 625 zł netto

1800 x 600 x 500Szafka socjalna – gospodarcza wyposażona w 4 stałe półki. Szafka zamykana zamkiem cylindrycznymi z ryglowaniem w 2 punktach.
Szafy gospodarcze, szafy socjalne, szafy metalowe, meble metalowe

SMD 61

Cena: 649 zł netto

1800 x 600 x 500Szafka socjalna – gospodarcza, wyposażona wewnątrz lewego segmentu – w 4 półki, wewnątrz prawego segmentu – w górną półkę, poniżej w drążek z 3 przesuwanymi wieszakami na ubranie. Szafka zamykana zamkiem cylindrycznymi z ryglowaniem w 2 punktach.
Szafy gospodarcze, szafy socjalne, szafy metalowe, meble metalowe

SMD 62

Cena: 643 zł netto

1800 x 600 x 500Szafka socjalna – gospodarcza, wyposażona wewnątrz lewego segmentu – w 4 półki. Prawy segment służy do przechowywania szczotek, mopa i innych narzędzi do sprzątania. Brak ścianki rozdzielającej na dole szafki pozwala na umieszczenie np.wiadra. Szafka zamykana zamkiem cylindrycznymi z ryglowaniem w 2 punktach.

.

Kosze do segregacji odpadów

Kliknij tutaj aby szybko wrócić do początku strony.

Meble socjalne, szafy socjalne, kosze na śmieci, szafy metalowe, meble metalowe

SzkicSymbol szafyWymiary w mm (wys x szer x gł)Opis szafy
Kosze na śmieci, meble socjalne, segregacja odpadów

MPO 01r

Cena: 559 zł netto

1220 x 400 x 450

Wyposażenie:

-1 rama na worki

Kosze na śmieci, meble socjalne, segregacja odpadów

MPO 01k

Cena: 610 zł netto

1220 x 400 x 450

Wyposażenie:

-1 kosz

Kosze na śmieci, meble socjalne, segregacja odpadów

MPO 02r

Cena: 849 zł netto

1220 x 800 x 450

Wyposażenie:

- 2 ramy na worki

Kosze na śmieci, meble socjalne, segregacja odpadów

MPO 02k

Cena: 950 zł netto

1220 x 800 x 450

Wyposażenie:

- 2 kosze

Kosze na śmieci, meble socjalne, segregacja odpadów

MPO 02rk

Cena: 900 zł netto

1220 x 800 x 450

Wyposażenie:

- 1 rama na worki + 1 kosz

Kosze na śmieci, meble socjalne, segregacja odpadów

MPO 03r

Cena: 1138 zł netto

1220 x 1200 x 450

Wyposażenie:

- 3 ramy na worki

Kosze na śmieci, meble socjalne, segregacja odpadów

MPO 03k

Cena: 1292 zł netto

1220 x 1200 x 450

Wyposażenie:

- 3 kosze

Kosze na śmieci, meble socjalne, segregacja odpadów

MPO 03rrk

Cena: 1189 zł netto

1220 x 1200 x 450

Wyposażenie:

- 2 ramy na worki + 1 kosz

Kosze na śmieci, meble socjalne, segregacja odpadów

MPO 03kkr

Cena: 1242 zł netto

1220 x 1200 x 450

Wyposażenie:

- 2 kosze + 1 rama na worki

.

Wzornik kolorów RAL - w tych kolorach dostępne są prezentowane poniżej meble
Wzornik kolorów RAL