Meble metalowe

Meble metalowe do szatni pracowniczej i sportowej, meble warsztatowe, medyczne, regały metalowe do magazynu - kompleksowo wyposażamy obiekty komercyjne

Prezentujemy meble metalowe będące wyposażeniem meblowym większości firm i instytucji, biur, szkół, szatni pracowniczych i sportowych, warsztatów, magazynów. Wyposażamy zarówno bardzo duże obiekty liczące tysiące metrów kwadratowych, jak również obiekty małe. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją poniżej.

Aktualny cennik mebli metalowych można pobrać tutaj.

Szafy metalowe aktowe na segregatory
Szafy metalowe na segregatory - aktowe
Szafy kartotekowe, meble metalowe
Szafy kartotekowe
.
Szafy socjalne, szafy ubraniowe
Szafy socjalne
Szafy skrytkowe
Szafy skrytkowe
.
Meble sportowe
Meble sportowe
Meble szkolne
Meble szkolne
.
Meble warsztatowe
Meble warsztatowe
Meble medyczne
Meble medyczne
.
Szafy ognioodporne do materiałów niebezpiecznych
Szafy ognioodporne na materiały niebezpiecznych
Szafy gospodarcze
Szafy gospodarcze
Regały metalowe do magazynu
Regały metalowe do magazynu
Szafy na laptopy i tablety
Szafy na leptopy i tablety
.
Szafy na rysunki i mapy
Szafy na rysunki i mapy

.

Meble metalowe 

Opisy cech charakterystycznych poszczególnych systemów mebli metalowych.

Szafy metalowe na segregatory - dostępne są z drzwiami skrzydłowymi, żaluzjowymi, chowanymi, przesuwnymi. Umożliwiają przechowywanie segregatorów. Szafy te zamykane są na kluczyk.

Szafy metalowe kartotekowe - dostępne są na dokumenty w formatach: A6, A5, A4, A3. Zamykane na kluczyk z ryglowaniem wszystkich szuflad.

Szafy metalowe socjalne - są to szafy ubraniowe stosowane w szatniach pracowniczych i w szatniach sportowych. Dostępne jest wiele modeli i rozmiarów szaf. Każda szafka zamykana jest na kluczyk i dostępna jest w wersji na nóżkach, bez nóżek lub z ławeczką.

Meble metalowe sportowe - wiele rodzajów szaf mebli stosowanych w szatniach sportowych. Dostępne są również najpopularniejsze szafy z dwoma schowkami w pionie.

Meble szkolne - dostępne są szafy metalowe do szatni szkolnych i przedszkolnych, jak również szafy metalowe do przechowywania pomocy naukowych w klasach lub na korytarzach. Oprócz tego, wyposażenie pokoju nauczycielskiego oraz pomieszczenia socjalnego i pomieszczenia gospodarczego.

Meble warsztatowe - bardzo szeroki wybór mebli warsztatowych a w tym wiele rodzajów szaf metalowych warsztatowe, stoły warsztatowe, wózki narzędziowe i inne.

Meble medyczne - podstawowe wyposażenie gabinetu medycznego. Szafy lekarskie, biurka lekarskie, szafki wiszące i inne.

Regały metalowe do magazynu - są niezbędnym wyposażeniem każdego magazynu jak również warsztatu. Wiele rodzajów oraz wymiarów regałów metalowych.

Szafy metalowe gospodarcze - niezbędne wyposażenie każdego pomieszczenia gospodarczego. Przystosowane do przechowywania chemii gospodarczej, szczotek, mioteł i innych narzędzi.