Meble biurowe Svenbox

KONTAKT

Meble metalowe i warsztatowe Poliński

Masz pytanie? Napisz do nas.

Promocje

Meble biurowe Svenbox

Tanie meble biurowe o estetycznym wzornictwie i na każdą kieszeń. Meble biurowe Svenbox wyróżniają się funkcjonalnością. Są niezwykle popularne w wielu firmach, tak w pokojach biurowych jak w open space oraz w gabinetach. Dostawa oraz montaż mebli biurowych Svenbox jest darmowa w całej Polsce. 

Aby uzyskać ofertę cenową, wypełnij formularz zamieszczony poniżej.


Meble gabinetowe ECHO, Meble Svenbox

Meble Gabinetowe Svenbox ECHO

ECHO to meble gabinetowe o klasycznym designie. Kolorystyka orzecha nizinnego powoduje ciepły ocieplenie wnętrza a elementy aluminiowe dodają mu energii i świeżości.

Meble gabinetowe Svenbox ECHO są bardzo popularne wśród kancelarii prawnych ale również w innych wnętrzach biurowych i gabinetowych.

Kliknij tutaj aby zobaczyć meble gabinetowe Svenbox ECHO


Meble biurowe Svenbox Invest, Meble Svenbox Invest

Meble Biurowe Svenbox Invest

Svenbox Invest to tanie meble biurowe łączące w sobie nowoczesne wzornictwo i przystępną cenę. możliwe jest zestawianie mebli w układy wielostanowiskowe do zastosowania w open space, jak również w mniejsze zestawy stosowane w pokojach biurowych. Meble Svenbox Invest są bardzo popularne w open space a także w mniejszych przestrzeniach biurowych.

Kliknij tutaj aby zobaczyć meble biurowe Svenbox Invest


Meble biurowe Svenbox Classic, Meble Svenbox

Meble Biurowe Svenbox Classic

Svenbox Classic to tanie meble biurowe o bardziej klasycznym wzornictwie i kolorystyce. Niezwykle popularne wśród wszelkiego rodzaju firm. Możliwe jest zestawianie mebli w większe układy lub mniejsze zestawy. 

Kliknij tutaj aby zobaczyć meble biurowe Svenbox Classic


Meble biurowe OGI

Meble Biurowe OGI

Jeśli wolisz bardziej nowoczesny wygląd mebli, to zapraszamy do zapoznania się z meblami biurowymi OGI. Duża ilośc brył, ciekawe wersje kolorystyczne i nowoczesny wygląd, zapewniają satysfakcję.

Kliknij tutaj aby obejrzeć meble biurowe OGI


Lada biurowa SVEN, meble Svenbox

Lada Recepcyjna SVEN

SVEN to tania lada recepcyjna o prostej konstrukcji i bogatej funkcjonalności. Dostępna w ciekawym wyborze kolorów, znakomicie sprawdza się w mniejszych biurach.

Kliknij tutaj aby zobaczyć ladę recepcyjną SVEN


Lada recepcyjna VERONA. Meble Svenbox

Lada Recepcyjna VERONA

System lad recepcyjnych VERONA zapewnia bardzo funkcjonalne wyposażenie recepcji w dowolnej firmie. Bogaty wybór brył pod kątem kształtu, wymiarów oraz kolorystyki gwarantuje satysfakcję.

Kliknij tutaj aby zobaczyć ladę recepcyjną VERONA


Krzesła biurowe, fotele obrotowe

Krzesła Biurowe, Fotele Obrotowe

Obrotowe fotele biurowe, krzesła pracownicze. Wyróżniają się ergonomią, wygodą i nowoczesnym designem. Zapraszamy do zapoznania się z bogatym wyborem krzeseł biurowych.

Kliknij tutaj aby zobaczyć krzesła biurowe


Krzesła konferencyjne, krzesła biurowe

Krzesła Konferencyjne

Krzesła konferencyjne, doskonałe do każdej sali szkoleniowej, sali konferencyjnej i do innych pomieszczeń w firmie. Zaprojektowane z myślą o ergonomii i wygodzie użytkownika. Zapraszamy. 

Kliknij tutaj aby zobaczyć krzesła konferencyjne

Meble biurowe Svenbox W tej kategorii nie ma produktów.