Meble biurowe gabinetowe i pracownicze

KONTAKT

Meble biurowe i meble metalowe Poliński

Masz pytanie? Napisz do nas.

Meble biurowe gabinetowe i pracownicze

Meble biurowe gabinetowe i pracownicze

Tanie meble biurowe o estetycznym wzornictwie i na każdą kieszeń. Oferowane przez nas meble biurowe wyróżniają się funkcjonalnością, trwałością oraz estetyką. Są niezwykle popularne w wielu firmach, tak w pokojach biurowych jak w open space oraz w gabinetach. Dostawa oraz montaż mebli biurowych płytowych jest darmowa w całej Polsce. 

Meble biurowe gabinetowe i pracownicze Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
 • Eleganckie i trwałe meble gabinetowe ECHO. Darmowa dostawa oraz darmowy montaż mebli w granicach Polski. W skład systemu wchodzą:biurka kontenerki do biurek szafy i regały stoły i stoliki w razie potrzeby również drzwi szklane do regałówZapraszamy do kontaktu w sprawie wycen.

 • Tanie, funkcjonalne i trwałe meble biurowe Svenbox Invest EKO_I. Darmowa dostawa oraz darmowy montaż mebli w granicach Polski. W skład systemu wchodzą:biurka kontenerki do biurek szafy i regały stoły i stoliki w razie potrzeby również drzwi szklane do regałówZapraszamy do kontaktu w sprawie wycen.

 • Tanie, funkcjonalne i trwałe meble biurowe Svenbox Invest VIK_I. Darmowa dostawa oraz darmowy montaż mebli w granicach Polski. W skład systemu wchodzą:biurka kontenerki do biurek szafy i regały stoły i stoliki w razie potrzeby również drzwi szklane do regałówZapraszamy do kontaktu w sprawie wycen.

 • Tanie, funkcjonalne i trwałe meble biurowe Svenbox Invest ART_I. Darmowa dostawa oraz darmowy montaż mebli w granicach Polski. W skład systemu wchodzą:biurka kontenerki do biurek szafy i regały stoły i stoliki w razie potrzeby również drzwi szklane do regałówZapraszamy do kontaktu w sprawie wycen.

 • Biurka OGI A dopasowują się kształtem do potrzeb użytkownika. Blaty biurek mogą być proste lub wcięte. Dostępne są w kolorach buku, dębu kanadyjskiego, kasztanu, brzozy polarnej, cocoa, białego pastelu oraz orzecha nizinnego. Nogi dostępne są w wersji aluminium i białego połysku. Kolekcja OGI A to biurka, kontenery i szafki – całościowe wyposażenie...

 • Szeroka gama biurek, stołów, szaf i kontenerów zapewnia wysoką funkcjonalność spełniając wymagania wszystkich użytkowników. Panele dzielące w ciepłych, żywych kolorach zapewniają klimat prywatności i sprzyjają miłej atmoferze. Podstawa biurka w kształcie litery "C" nadaje typowego biurowego charakteru. Darmowa dostawa i montaż mebli na terenie Polski.

 • Proste, klasyczne biurka dla ceniących wygodę minimalistów. System możliwy jest w wersji menadżerskiej z szafką podtrzymującą konstrukcję biurka, która będąc nieodłączną częścią systemu, pozwala na zachowanie porządku w biurze. Darmowa dostawa i montaż mebli na terenie Polski.

 • Układy wielostanowiskowe oparte na wspólnej nodze maksymalnie upraszczają organizację przestrzeni oraz tworzą wygodne, praktyczne stanowiska pracy. Minimalne wykorzystanie elementów do tworzenia układów ułatwia aranżowanie i montaż mebli. Stoły konferencyjne są uzupełnieniem systemu. Darmowa dostawa i montaż mebli na terenie Polski.

 • Elastyczność systemu pozwala na łatwe organizowanie i dokonywanie w nim zmian. Szeroka gama biurek o różnych kształtach umożliwia tworzenie pojedynczych oraz wielostanowiskowych miejsc pracy. Proste kształty mebli tworzą harmonie i ład. Pozwala to na większą koncentrację przy pracy. Darmowa dostawa i montaż mebli na terenie Polski.

 • Dobrze zorganizowane miejsce pracy ułatwia szybką wymianę informacji i ułatwia pracę w zespole. System zapewnia tworzenie ciekawych kompozycji kolorystycznych z płyty, tkaniny i metalu. Modułowość systemu umożliwia tworzenie prostych rozwiązań wielostanowiskowych miejsc pracy. Darmowa dostawa i montaż mebli na terenie Polski.

 • Tanie, funkcjonalne i trwałe meble biurowe Svenbox EKO_C. Darmowa dostawa oraz darmowy montaż mebli w granicach Polski. W skład systemu wchodzą:biurka kontenerki do biurek szafy i regały stoły i stoliki w razie potrzeby również drzwi szklane do regałówZapraszamy do kontaktu w sprawie wycen.

 • Tanie, funkcjonalne i trwałe meble biurowe Svenbox Classic VIK_C. Darmowa dostawa oraz darmowy montaż mebli w granicach Polski. W skład systemu wchodzą:biurka kontenerki do biurek szafy i regały stoły i stoliki w razie potrzeby również drzwi szklane do regałówZapraszamy do kontaktu w sprawie wycen.

 • Tanie, funkcjonalne i trwałe meble biurowe Svenbox Classic ART_C. Darmowa dostawa oraz darmowy montaż mebli w granicach Polski. W skład systemu wchodzą:biurka kontenerki do biurek szafy i regały stoły i stoliki w razie potrzeby również drzwi szklane do regałówZapraszamy do kontaktu w sprawie wycen.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów